Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Alcon

Dailies Total-1, 30 szt. Dailies Total-1, 30 szt.
Producent: Alcon
Cena:

119,99 zł

zobacz więcej
Dailies Total-1, 90 szt. Dailies Total-1, 90 szt.
Producent: Alcon
Cena:

340,00 zł

zobacz więcej
TOTAL 30 3szt. TOTAL 30 3szt.
Producent: Alcon
Cena:

86,99 zł

zobacz więcej

Soczewki kontaktowe to rewelacyjna opcja dla osób, które nie lubią nosić tradycyjnych okularów korekcyjnych, a także dla tych, które z powodu wykonywanych przez siebie czynności nie mogą tego robić. W ofercie produktów znajdujących się w tej kategorii znajdziesz soczewki Alcon. Posiadamy duży wybór modeli, co pozwoli Ci na wybranie wariantu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem i postaw na odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Soczewki Alcon w sklepie internetowym punktsoczewek.pl

W sklepie internetowym punktsoczewek.pl dostępny jest duży wybór modeli szkieł kontaktowych marki Alcon. Odpowiednie rozwiązanie dla siebie znajdą u nas osoby borykające się z rozmaitymi wadami wzroku i z łatwością dopasują je do swoich potrzeb. Posiadamy soczewki jednodniowe oraz miesięczne umieszczone w opakowaniach o zróżnicowanej ilości sztuk. Dzięki temu masz możliwość zakupu dokładnie takiej opcji, jaka będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Alcon soczewki jednodniowe z różnych serii to produkty, które oferują wysokie nawodnienie (ponad 80%) na powierzchni, porównywalne do współczynnika charakteryzującego powierzchnię oczu. Taki efekt możliwy jest do osiągnięcia dzięki zastosowaniu przez producenta rewolucyjnej technologii zwanej gradientem nawodnienia. Produkty z tej kategorii zapewniają użytkownikom wysoki komfort nawet podczas całodziennego ich użytkowania. Za sprawą materiału silikonowo- hydrożelowego, który został wykorzystany w procesie ich produkcji, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu, a co za tym idzie – oczy są odpowiednio dotlenione, dzięki czemu wyglądają zdrowo przez cały dzień. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wariant najlepszy dla Ciebie.

Alcon soczewki jednodniowe i miesięczne – wybór należy do Ciebie

Dostępne w naszym sklepie Alcon soczewki jednodniowe, a także ich miesięczne odpowiedniki, to świetne rozwiązanie dla osób o zróżnicowanych potrzebach. Modele jednodniowe sprawdzą się w przypadku użytkowników, którzy nie stosują soczewek każdego dnia, a jedynie w konkretnych sytuacjach. Dla osób, które zdecydowały się jednak na stałą korekcję wzroku przy użyciu szkieł kontaktowych, najlepszą opcją będą soczewki miesięczne. Wynika to głównie z faktu, że tego typu rozwiązanie jest wygodne, a także bardziej ekonomiczne. W asortymencie punktsoczewek.pl znajdziesz oba warianty, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do swoich indywidualnych preferencji. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Soczewki kontaktowe Alcon – postaw na modele z oferty punktsoczewek.pl

Oferowane przez nas soczewki kontaktowe Alcon są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Wśród naszych propozycji znajdziesz odpowiednie modele dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością, a także borykające się z astygmatyzmem. Dzięki oferowanym przez nas produktom poprawisz swoje pole widzenia, zapewnisz oczom odpowiedni poziom nawodnienia i dotlenienia, a także zyskasz komfort przez cały dzień ich użytkowania. Dokonaj zakupu oferowanych przez nas soczewek już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl