Revitalens

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stosowanie soczewek kontaktowych to ogromny komfort i doskonała alternatywa dla tradycyjnych okularów. Osoby, które zdecydują się na ich wybór, powinny jednak pamiętać o tym, że poza jednorazowymi soczewkami kontaktowymi, pozostałe modele wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu należy stosować specjalistyczne płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych. Ich rolą jest zapewnienie szkłom należytej higieny oraz ich odpowiednie nawilżenie, co wpływa na komfort ich stosowania. W tej kategorii oferowanych produktów przez punktsoczewek.pl znajdziesz płyny do soczewek Acuvue Revitalens. To wysokiej jakości preparaty, dzięki którym w odpowiedni sposób zadbasz o swoje szkła kontaktowe. Zapoznaj się dokładnie z naszym asortymentem i wybierz odpowiednią opcję dla siebie.

Wielofunkcyjne płyny do soczewek Acuvue Revitalens – postaw na higienę i bezpieczeństwo

Rolą wielofunkcyjnych płynów do soczewek jest zapewnienie kompleksowej pielęgnacji szkłom kontaktowym. Za sprawą zawartych w nich delikatnych środków myjąco- pielęgnujących, doskonale radzą sobie z usuwaniem rozmaitych zanieczyszczeń i osadów. Dzięki temu szkła mogą zachować świeżość i zapewniają wygodę przez cały dzień ich stosowania. Zawarte w płynach składniki umożliwiają usuwanie wszelkich bakterii bytujących na soczewkach, które mogą powodować nie tylko podrażnienia oczu, ale również poważne stany zapalne. Pomimo swojej skuteczności w likwidacji drobnoustrojów, płyny do szkieł są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują jakiegokolwiek dyskomfortu oczu. Dostępne w naszym asortymencie preparaty Revitalens, dzięki opatentowanym systemom odkażającym oraz ulepszonym formułom, perfekcyjnie regenerują i nawilżają powierzchnię szkieł kontaktowych. Doskonale poradzą sobie one z pielęgnacją wymagających soczewek silikonowo- hydrożelowych. Sprawdź nasz asortyment i wybierz odpowiadające Ci płyny do pielęgnacji Twoich soczewek kontaktowych.

Płyn Acuvue Revitalens – zadbaj o swoje szkła kontaktowe na najwyższym poziomie

W ofercie naszego sklepu dostępny jest płyn Acuvue Revitalens, który pozwala zadbać o higienę soczewek kontaktowych na najwyższym poziomie. Służy on do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, nawilżania i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Ponadto, doskonale usuwa osady powierzchniowe w tym także białkowe i lipidowe, które stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii. Ze względu na fakt, że te ostatnie powodują rozmaite stany zapalne oczu, należy każdego dnia poddawać szkła kontaktowe zabiegom higienizacyjnym, w celu zapobiegnięcia ich namnażania. Stosując regularnie płyn do soczewek Acuvue Revitalens doskonale zadbasz o czystość oraz komfort stosowania swoich soczewek. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz preparat w kilku wariantach. Możesz wybierać spośród opakowań o pojemności 100 ml, 360 ml, a także 2x 360 ml. Takie rozwiązanie sprawia, że z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Buteleczka o pojemności 100 ml, umożliwi Ci zabranie jej ze sobą nawet na pokład samolotu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Płyny do soczewek Revitalens Acuvue – dlaczego warto je stosować?

Płyny do soczewek Revitalens Acuvue to wysokiej jakości, niezawodne preparaty, które pozwolą Ci odpowiednio zatroszczyć się o swoje szkła kontaktowe. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się najwyższym poziomem ich stosowania, przez cały okres przydatności Twoich soczewek. Wielofunkcyjne płyny do szkieł kontaktowych pozwalają doskonale zadbać o ich czystość, co ma ogromne znaczenie w szczególności pod kątem zdrowia. Ze względu na fakt, że na ich powierzchni osadzają się rozmaite zanieczyszczenia, które stanowią doskonałe środowisko do bytowania dla drobnoustrojów, konieczne jest ich codzienne czyszczenie w celu zapobiegania rozwojowi bakterii. Ponadto, specyfiki do pielęgnacji soczewek gwarantują także odpowiedni poziom ich nawilżenia, co ułatwia zakładanie szkieł i zapewnia komfort ich użytkownikom przez cały dzień. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i jeszcze dziś wybierz odpowiadający Ci preparat do soczewek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl