Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

CooperVision

Live, 30 szt. Live, 30 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

58,99 zł

zobacz więcej
MyDay, 30 szt. MyDay, 30 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

89,99 zł

op.
zobacz więcej
Live, 90 szt. Live, 90 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

159,90 zł

zobacz więcej
MyDay, 90 szt. MyDay, 90 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

229,99 zł

zobacz więcej
Biofinity, 3 szt. Biofinity, 3 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
Biofinity, 6 szt. Biofinity, 6 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

99,99 zł

zobacz więcej
Biofinity XR, 3 szt. Biofinity XR, 3 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

64,99 zł

zobacz więcej
Biofinity Toric, 3 szt. Biofinity Toric, 3 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

69,99 zł

op.
zobacz więcej
MyDay Toric, 30 szt. MyDay Toric, 30 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

124,99 zł

zobacz więcej

W tej kategorii produktów znajdziesz soczewki CooperVision. Te wysokiej jakości szkła umożliwiają Ci korekcję wady wzroku w dyskretny sposób, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego komfortu ich użytkowania. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz model dostosowany do swoich potrzeb oraz preferencji. Zapraszamy do dokonywania zakupów.

Soczewki CooperVision – zdrowie i wygoda w jednym

W szerokim asortymencie sklepu internetowego punktsoczewek.pl dostępne są szkła kontaktowe, dzięki którym zapewnisz swoim oczom zdrowie, poprawisz jakość widzenia, a tym samym zagwarantujesz sobie wygodę przez cały dzień. W naszej ofercie znajdziesz soczewki CooperVision z serii Live, które perfekcyjnie sprawdzą się każdego dnia. Ze względu na wykorzystywanej przez nie technologii AquaGen są tak samo wygodne wieczorem, jak i o poranku. Posiadają dużą ilość wody, co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe przez cały dzień.

W naszej ofercie nie brakuje także soczewek z serii Biomedics 1 day Extra będących połączeniem sprawdzonego projektu, który zdobył uznanie oraz wielu czynników mających na celu zwiększenie komfortu. Znajdziesz u nas także modele z serii MyDay, które dostarczą Twoim oczom duże ilości tlenu, odpowiednie nawilżenie oraz wysoki poziom komfortu. Dzięki temu po ich założeniu będziesz mógł zapomnieć, że w Twoich oczach znajdują się szkła kontaktowe.

Soczewki kontaktowe CooperVision z serii Biofinity

W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz soczewki kontaktowe CooperVision z serii Biofinity. Posiadamy modele miesięczne ciągłe, które możesz nieprzerwanie użytkować zarówno w dzień, jak i w nocy. Ich stosowanie zdejmuje z użytkownika obowiązek dodatkowej pielęgnacji w postaci płynu. Świetnie przyciągają i zatrzymują w swoim obrębie maksymalną ilość wody, co gwarantuje oczom stały i wysoki poziom nawilżenia, eliminując jednocześnie problem suchości i podrażnień. Soczewki z tej serii gwarantują perfekcyjne widzenie niezależnie od odległości i rewelacyjnie dopasowują się do oka. W naszej ofercie dostępne są również soczewki jednodniowe, które sprawdzą się zarówno w codziennym, jak i okazjonalnym użytkowaniu.

Soczewki jednodniowe CooperVision – zrezygnuj ze standardowych okularów korekcyjnych

Oferowane przez nas soczewki jednodniowe CooperVision, jak i ich miesięczne odpowiedniki to świetny wybór dla osób z wadami wzroku, które nie chcą lub nie mogą użytkować klasycznych okularów korekcyjnych. Zapewniają wygodę w trakcie rozmaitych aktywności, gwarantują oczom należytą ochronę przed wysychaniem i występowaniem podrażnień, a co za tym idzie – oczy wyglądają niezwykle estetycznie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy model dla siebie.

Soczewki kontaktowe CooperVision Proclear na punktsoczewek.pl

W naszym sklepie internetowym dostępne są również soczewki kontaktowe CooperVision Proclear, które gwarantują ich użytkownikom komfort, perfekcyjne widzenie i zdrowie. Bez względu na odległość, w jakiej się znajdujesz, będziesz doskonale widział przedmioty położone w różnych odległościach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl