Wöhlk

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Soczewki kontaktowe cieszą się coraz większym powodzeniem i coraz więcej osób decyduje się je stosować. Zapewniają one komfort, pozwalają odmienić wizerunek, a ponadto, umożliwiają podejmowanie wielu aktywności, co nie byłoby możliwe przy klasycznych okularach korekcyjnych. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje szkieł kontaktowych. Różnią się one materiałami, z jakich zostały wykonane, przeznaczeniem oraz trybem wymiany. W tym ostatnim przypadku mowa o jednorazowych szkłach, które wymienia się po każdym użyciu, ale również o dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych, o wydłużonym okresie używania. W przypadku tych drugich, konieczne jest ich odpowiednie pielęgnowanie. Najlepiej w tym celu sprawdzą się specjalistyczne płyny do soczewek, które zapewniają im odpowiednią higienę oraz poziom nawilżenia. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz preparaty do pielęgnowania szkieł Wöhlk. To wysokiej jakości płyny, dzięki którym należycie zadbasz o swoje szkła kontaktowe. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i sięgnij po te niezawodne specyfiki do czyszczenia soczewek.

Preparaty do czyszczenia soczewek Wöhlk w ofercie punksoczewek.pl

Wybór specjalistycznych preparatów do pielęgnacji soczewek niesie ze sobą wiele korzyści, w tym również zdrowotnych. Za sprawą specyfików możliwe jest czyszczenie, dezynfekcja oraz odpowiednie nawilżanie szkieł kontaktowych. Ze względu na fakt, że na powierzchni soczewek zbierają się rozmaite zabrudzenia, w tym również osady białkowe i lipidowe, może dojść do rozwoju bakterii wykazujących negatywny wpływ na oczy. Drobnoustroje mogą powodować bowiem podrażnienia, a także przyczyniać się do rozwoju infekcji. Dlatego też tak ważne jest codzienne czyszczenie soczewek, aby temu zapobiec. Oferowane przez nas preparaty Wöhlk świetnie sprawdzają się w tej roli. Ich wartościowy skład, który z jednej strony zapewnia dokładne czyszczenie soczewek, a z drugiej jest w pełni bezpieczny dla oczu sprawia, że niewątpliwie warto po nie sięgnąć. Zapoznaj się szczegółowo z naszym asortymentem i wybierz płyny do czyszczenia soczewek dostępne na punktsoczewek.pl.

Wöhlk płyn do soczewek o wartościowym składzie

Wśród oferowanych przez nas produktów przeznaczonych do pielęgnacji soczewek, znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości specyfiki, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Jednym z nich jest Wöhlk producent płynów do czyszczenia, nawilżania, dezynfekcji i przechowywania szkieł kontaktowych. Te wysokiej klasy preparaty zawierają w swoim składzie wyłącznie bezpieczne składniki, które efektywnie czyszczą, a jednocześnie pozostawiają soczewki w pełni bezpieczne dla oczu. Wybierając produkty z tej kategorii zyskujesz pewność, że pozwolą Ci one odpowiednio zadbać o higienę Twoich szkieł i zapewnią wysoki komfort ich użytkowania. Dzięki preparatom możesz w pełni cieszyć się wygodną korekcją Twojego wzroku przy użyciu szkieł kontaktowych i wykorzystywać maksimum ich możliwości przez cały okres przydatności. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać dzięki oferowanym przez nas preparatom i dokonaj ich zakup jeszcze dziś.

Wöhlk płyn do szkieł kontaktowych w wielu wariantach

W ofercie punksoczewek.pl dostępny jest Wöhlk płyn do soczewek w kilku wariantach. Proponujemy Ci płyn Aufbewahrung, który doskonale poradzi sobie z usuwaniem białka z powierzchni szkieł, ich czyszczeniem, nawilżaniem oraz przechowywaniem. Ten wysokiej jakości specyfik powstał z myślą o twardych szkłach kontaktowych w celu zapewnienia im odpowiedniej higieny oraz należytego poziomu nawilżenia. Decydując się na jego wybór możesz być pewny, że Twoje szkła są odpowiednio przygotowane do bezpiecznego użytkowania. Kolejną, z przygotowanych przez nas propozycji jest Wöhlk płyn do szkieł kontaktowych Cleaner & Conditioner. Składa się on z mleczka przeznaczonego do mechanicznego czyszczenia twardych soczewek oraz płynu pielęgnacyjnego, który usuwa osady białkowe, czyści i nawilża. Sprawdza się również w przechowywaniu soczewek. Sprawdź naszą ofertę i jeszcze dziś zamów te wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji szkieł kontaktowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl