Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

soczewki roczne

Soczewki kontaktowe roczne

Spośród różnych rodzajów szkieł korekcyjnych, najdłuższym czasem użytkowania mogą pochwalić się wysokiej jakości soczewki kontaktowe roczne. To idealny wariant dla osób, które cenią praktyczne i ekonomiczne rozwiązania. Wyjątkowo trwałe i specjalistycznie opracowane szkła można bezpiecznie nosić aż do 12 miesięcy w trybie dziennym. Systematyczna i skrupulatna pielęgnacja umożliwia zachowanie oryginalnych właściwości soczewek przez cały okres użytkowania.

Poznaj zalety rocznych soczewek kontaktowych

Dyskretne i wygodne w noszeniu soczewki korekcyjne stanowią doskonałą alternatywę dla okularów. Nadają się na każde warunki pogodowe i mogą służyć do okazyjnego zakładania, jak również do całodziennego noszenia. Są kompaktowe, dzięki czemu można je łatwo zmieścić np. w kosmetyczce lub w torebce w przeznaczonym do tego pojemniczku. Soczewki roczne to uniwersalne wyroby medyczne do korekcji wzroku, których zalety docenią osoby spędzające wiele czasu przed komputerem, w klimatyzowanych pomieszczeniach lub za kierownicą. Bez względu na to, jaką wadę wzroku posiadasz, z indywidualnie dopasowanymi soczewkami rocznymi możesz cieszyć się stabilnym i wyraźnym widzeniem przez cały czas.
Soczewki kontaktowe roczne wyróżniają się ponadprzeciętnym okresem użytkowania. Tą samą soczewkę można zakładać wielokrotnie, należy jednak pamiętać o właściwej pielęgnacji i dokładnym czyszczeniu. Na powierzchni gromadzą się zabrudzenia i osady białkowe, które mogą prowadzić np. do podrażnienia oka. Aby temu zapobiec, po każdym użyciu soczewki powinny zostać dokładnie oczyszczone za pomocą odpowiednich środków. Dodatkowo należy pamiętać o sterylnym przechowywaniu soczewek. Do bezpiecznego przechowywania szkieł korekcyjnych służą specjalne pojemniczki, które również dostępne są w ofercie naszego sklepu.

Soczewki roczne cena

Ile kosztują soczewki kontaktowe roczne? Pomimo stosunkowo wysokiej ceny opakowania, w praktyce używanie szkieł rocznych jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne, niż korzystanie z soczewek jednorazowych. Wynika to z wyjątkowo długiego okresu użytkowania, jaki charakteryzuje soczewki roczne. Przy zachowaniu sterylnych warunków przechowywania oraz regularnemu czyszczeniu, szkła nadają się do noszenia nawet przez 12 miesięcy. W przypadku soczewek jednodniowych, przez ten czas zdążymy już zużyć kilka opakowań, w zależności od ilości sztuk w jednym opakowaniu. A zatem, koszt soczewek rocznych wychodzi znacznie niższy, niż szkieł przeznaczonych do użytku jednorazowego.

Poznaj zaawansowane soczewki roczne Nova Soft

Ceniony producent wysokiej jakości wyrobów medycznych COOPER VISION wprowadził do swojej oferty wysokiej klasy, konwencjonalne soczewki kontaktowe roczne Nova Soft, które znakomicie nadają się do korekcji większych wad wzroku. Zaawansowana technologia produkcji w połączeniu z nieprzeciętną trwałością oraz doskonałymi właściwościami optycznymi czyni je pewnym i bezpiecznym wyborem dla każdego, komu zależy na wyraźnym widzeniu. Soczewki roczne Nova Soft są polecanym rozwiązaniem również w przypadku takich wad jak wysoka krótkowzroczność lub aphakia. Z uwagi na szeroką rozpiętość oraz specyfikę parametrów, tego rodzaju szkła powinny być indywidualnie dobierane przez specjalistę. Profesjonalny dobór soczewek gwarantuje efektywną korekcję wzroku i maksymalnie wyraźne widzenie w różnych warunkach przez cały dzień.

Niezwykle trwałe i wygodne soczewki kontaktowe roczne Zero 6

W oparciu o zaawansowaną technikę produkcji i najwyższej jakości materiały, firma CANTOR+NISSEL stworzyła wysokiej klasy soczewki kontaktowe roczne Zero 6, dostępne w szerokiej gamie mocy sferycznej oraz wielu krzywiznach. Te niezwykle trwałe, wysokoprzepuszczalne i stabilne szkła nadają się do noszenia w trybie dziennym nawet do roku czasu, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji i przechowywaniu w sterylnych warunkach. Soczewki roczne Zero 6 zostały wyprodukowane z materiału Polymacon, który dba o wysoki komfort noszenia. Uwodnienie soczewek wynosi 38,6%, co sprawia, że nawet po wielu godzinach oczy są prawidłowo nawilżone i nie przemęczają się. Dodatkowo szkła Zero 6 charakteryzują się optymalną geometrią, dzięki czemu zapewniają stabilne położenie. Przy ich produkcji zastosowano zaawansowaną metodę skrawania za pomocą tokarki sterowanej komputerowo. Ta technika przekłada się na idealną precyzję i powtarzalność parametrów.
Wysokiej jakości soczewki kontaktowe roczne Zero 6 przy odpowiednim dopasowaniu skutecznie korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Dzięki szerokiej rozpiętości dostępnych wariantów, szkła można zastosować nawet przy dużych wadach sferycznych, mieszczących się w zakresie od -20.0 do +20.0.

Sprawdzony wybór dla Twoich oczu

Chcesz zatroszczyć się o swoje oczy i cieszyć się wyraźnym widzeniem przez cały czas? Wybierz specjalistycznie opracowane soczewki korekcyjne roczne, które zadbają o Twój wzrok w profesjonalny sposób i zapewnią Ci wyrazistość oraz ostrość widzenia bez względu na to, co robisz. Przebywasz w domu, pracujesz przy komputerze, jedziesz samochodem czy odpoczywasz w ogrodzie, wysokiej jakości szkła kontaktowe roczne sprawdzają się w każdej sytuacji i pozwalają cieszyć się ulubionymi czynnościami każdego dnia. Kluczowe jest optymalne dopasowanie soczewek do swojej wady wzroku, co przełoży się na skuteczną korekcję wzroku. Noszenie wysokiej jakości soczewek zapewnia oczom komfort i optymalne nawilżenie, co jest szczególnie ważne np. podczas długotrwałej pracy przy komputerze bądź jazdy samochodem.

Pielęgnacja soczewek rocznych

Aby soczewki kontaktowe roczne nie traciły swoich właściwości przez cały okres użytkowania, należy przestrzegać zasad ich pielęgnacji. Najważniejsze jest dbanie o to, aby powierzchnia szkieł była idealnie czysta. Do czyszczenia soczewek przeznaczone są specjalne płyny pielęgnacyjne, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Aby zapewnić soczewkom sterylność, w czasie kiedy nie są noszone należy przechowywać je w zamkniętym pojemniczku. Skrupulatne czyszczenie i prawidłowe przechowywanie zapewnia soczewkom trwałość oraz pozwala na ich bezpieczne użytkowanie.

Dobierz optymalne soczewki roczne dla siebie w sklepie Punkt Soczewek

Myślisz nad zamianą okularów na soczewki korekcyjne? Sklep internetowy Punktsoczewek.pl może pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem, w którym znajdziesz wysokiej jakości szkła kontaktowe korygujące różne wady wzroku. W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy soczewki kontaktowe roczne od cenionych producentów COOPER VISION oraz CANTOR+NISSEL. Dzięki najwyższej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom produkcji, te zaawansowane wyroby medyczne znakomicie spełniają swoje zadanie i dbają o wyraźne widzenie w każdych warunkach. Już teraz skorzystaj z naszej oferty i wybierz soczewki korekcyjne idealnie dopasowane do Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl