Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Cantor+Nissel

W tej kategorii produktów oferujemy Ci soczewki Cantor+Nissel. Wybierając te szkła kontaktowe możesz zapomnieć o konieczności noszenia klasycznych okularów korekcyjnych. Dzięki nim zapewnisz sobie komfort przez cały dzień, bez względu na rodzaj podejmowanych przez Ciebie aktywności. Dodatkowo odmienisz swój wizerunek. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni model dostosowany do swoich potrzeb.

Soczewka Cantor+Nissel ZERO 6, 1 szt.

Soczewka kontaktowe Zero 6 marki Cantor + Nissel jest to konwencjonalna, niezwykle miękka soczewka dedykowana korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności. Produkt przeznaczony do noszenia dziennego, występuje w szerokim zakresie mocy sferycznej i wielu krzywiznach. Takie cechy szkła sprawiają, że idealnie nadawać się będzie do stosowania przy dużych wadach sferycznych od -20.0 do + 20.0. Te wysokiej jakości szkła kontaktowe Cantor + Nissel zostały wykonane z Polymaconu. Dzięki ich optymalnej geometrii, zapewniają dobrą stabilizację, właściwe natlenienie oka, a co za tym idzie – wysoki komfort użytkowania. Ponadto, soczewki odznaczają się najwyższą jakością i powtarzalnością parametrów. Można je stosować nawet przez cały rok, pod warunkiem ich odpowiedniej pielęgnacji. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu internetowego punktsoczewek.pl i życzymy satysfakcjonujących zakupów.

Szkła kontaktowe Cantor + Nissel ZERO 6 RX, 1 szt.

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz również soczewki Cantor + Nissel ZERO 6 RX. Są to szkła, których właściwości niemal nie różnią się od soczewek Zero. Zapewniają równie wysoki komfort, należycie chronią oko i dostarczają mu odpowiednie ilości tlenu, dzięki czemu nie jest ono przekrwione i wygląda estetycznie. To, co jednak różni szkła Zero 6 RX od szkieł Zero 6 to zakres wad sferycznych, do których zostały przeznaczone. Sprawdzą się one w przypadku osób o wyjątkowo dużych wadach sferycznych od – 30.0 do – 20.5 oraz +20.5 do +30.0. Jeżeli ten model soczewek odpowiada Twoim potrzebom, nie zastanawiaj się ani chwili i dokonaj ich zakupu już dziś. To rozwiązanie, które będzie służyło Ci przez cały rok.

Soczewki Cantor + Nissel ZERO 6 TORIC RX, 1 szt.

W naszym sklepie internetowym punktsoczewek.pl dostępne są również szkła kontaktowe Cantor + Nissel ZERO 6 TORIC RX. Są to soczewki toryczne, które dają możliwość korekcji wad sferycznych i cylindrycznych w najszerszym zakresie mocy – od -25.0 do +25.0 (moc sferyczna) i od - 0.50 do – 8.00 (moc cylindryczna). Co ważne, oś cylindryczna soczewek można dobrać z dowolnym parametrem od 1 do 180 stopni. Soczewka posiada niezwykle cienką krawędź, co gwarantuje komfort jej noszenia. Jej tylna powierzchnia przybiera kształt, który umożliwia łatwe dopasowanie. Co istotne, soczewki mają jasnoniebieską barwę, a to znacznie usprawnia proces ich zakładania. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów i wybierz odpowiednie dla siebie soczewki marki Cantor + Nissel.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl