Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Pojemność
Pojemnik na soczewki
Zawartość konserwantów
Termin ważności po otwarciu
Zawartość
Cena
  • od
    do

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Soczewki kontaktowe są przede wszystkim wygodne. Dzięki nim można intensywnie uprawiać sport, nie martwiąc się o spadające okulary. Poza tym zapewniają nieograniczone pole widzenia, bez zniekształceń. Nie musisz też zwracać uwagi na pogodę – szkła nie zaparują! Ważny jest też aspekt estetyczny – bez okularów większość osób wygląda lepiej.

Soczewki kontaktowe to skuteczna metoda na korekcję różnych wad wzroku, w tym tych najpopularniejszych, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. Poszczególne wyroby medyczne do oczu można też dobierać pod kątem prowadzonego trybu życia. W naszym sklepie znajdą Państwo soczewki jednodniowe, tygodniowe oraz miesięczne, a także w trybie dzień-noc. Utrzymanie w czystości używanej pary też nie nastręcza trudności, co stanowi kolejną zaletę tego typu rozwiązania. W przeciwieństwie do tradycyjnych okularów, szkieł nie trzeba co chwila przecierać, żeby poprawić jakość widzenia.

Co równie ważne, nowoczesne wyroby od uznanych producentów nie podrażniają rogówki i nie stanowią przyczyny zaczerwienia oka. Właściwie dobrane zapewniają też odpowiedni poziom nawilżenia i najwyższy komfort użytkowania. W naszym sklepie dokonają Państwo udanych zakupów wyrobów medycznych do oczu, które założycie Państwo na co dzień lub od czasu do czasu np. w trakcie wizyty na siłowni czy w trakcie uprawiania innego sportu. Nasza oferta obejmuje produkty od najlepszych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość wyrobów oraz dla których bezpieczeństwo i komfort użytkowników stanowi priorytet.

Precision-1, 30 szt. Precision-1, 30 szt.
Producent: Alcon
Cena:

89,99 zł

zobacz więcej
Live, 30 szt. Live, 30 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

58,99 zł

zobacz więcej
Dailies Total-1, 30 szt. Dailies Total-1, 30 szt.
Producent: Alcon
Cena:

119,99 zł

zobacz więcej
MyDay, 30 szt. MyDay, 30 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

89,99 zł

op.
zobacz więcej
Clariti 1-Day, 90 szt. Clariti 1-Day, 90 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

219,90 zł

zobacz więcej
Dailies Total-1, 90 szt. Dailies Total-1, 90 szt.
Producent: Alcon
Cena:

340,00 zł

zobacz więcej
Biotrue ONEday, 90 szt. Biotrue ONEday, 90 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

164,99 zł

zobacz więcej
Live, 90 szt. Live, 90 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

159,90 zł

zobacz więcej
MyDay, 90 szt. MyDay, 90 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

229,99 zł

zobacz więcej
Biofinity, 3 szt. Biofinity, 3 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
Horien EasyDay, 3 szt. Horien EasyDay, 3 szt.
Producent: Horien
Cena:

18,99 zł

zobacz więcej
Horien Disposable, 3 szt. Horien Disposable, 3 szt.
Producent: Horien
Cena:

19,99 zł

zobacz więcej
Horien Disposable, 6 szt. Horien Disposable, 6 szt.
Producent: Horien
Cena:

37,99 zł

zobacz więcej
Biofinity, 6 szt. Biofinity, 6 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

99,99 zł

zobacz więcej
Biofinity XR, 3 szt. Biofinity XR, 3 szt.
Producent: CooperVision
Cena:

64,99 zł

zobacz więcej
Ultra, 6 szt. Ultra, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

109,99 zł

zobacz więcej
PureVision 2, 6 szt. PureVision 2, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

79,99 zł

zobacz więcej

Najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych producentów

W naszym sklepie internetowym mogą się Państwo zaopatrzyć w wyroby pozyskiwane uznanych na rynku marek, takich jak między innymi:

  • Johnson&Johnson
  • MAXVUE Vision
  • UltraVision
  • Bausch+Lomb
  • Alcon
  • Horien

Dzięki ogromnemu asortymentowi dostępnych produktów bez najmniejszego problemu dobiorą u nas Państwo soczewki kontaktowe odpowiadające indywidualnym potrzebom. Osobom, które zakładają je jedynie sporadycznie, np. idąc na trening piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy dyscyplin lekkoatletycznych, polecamy przede wszystkim wyroby jednodniowe - nie wymagają one jakiejkolwiek pielęgnacji, po użyciu trzeba je tylko wyrzucić. Dla tych z Państwa, którzy na stałe chcą zrezygnować z okularów, najlepsze będą natomiast zdecydowanie bardziej ekonomiczne soczewki kontaktowe miesięczne, kwartalne, półroczne i roczne. Wybór jest bardzo szeroki, więc z czystym sumieniem możemy zagwarantować, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Najnowocześniejsze soczewki kontaktowe sferyczne na rynku – poznaj ofertę naszego sklepu online!

W sprzedaży dostępne są między innymi zaawansowane technologicznie produkty z serii Nova Soft od CooperVision, które perfekcyjnie sprawdzą się u osób zmagających się z wysoką krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Ich zaletą jest bowiem niezwykle szeroki zakres mocy: od -25.00 aż do +25.00! Warto również podkreślić, że te innowacyjne soczewki kontaktowe można zamówić też w wersji skonfigurowanej indywidualnie przez Klienta, dzięki czemu wyroby te często zaleca się do korekcji bardziej skomplikowanych wad.

Doskonałym wyborem dla użytkowników mających szczególnie wysokie wymagania pod względem komfortu noszenia będą z kolei silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe Air Optix Aqua od producenta Alcon, czyli jednej z tych firm, która na rynku wiedzie prym już od lat. Zastosowano w nim specjalny system nawilżający Aqua, który wydatnie ułatwia mruganie, z kolei optymalne nawilżenie oka przez cały dzień pozwala utrzymać unikatowy, opracowany przez producenta, materiał skutecznie spowalniający tempo odwodnienia.

Toryczne soczewki kontaktowe Bausch + Lomb – idealne do korekcji wad związanych z astygmatyzmem

W odróżnieniu od standardowych wyrobów o kształcie sferycznym, szkła toryczne zaprojektowane zostały specjalnie pod kątem potrzeb astygmatyków. Bardzo dobre recenzje zbiera w szczególności seria PureVision 2 for Astigmatism, w której wykorzystano kilka ciekawych rozwiązań poprawiających nie tylko jakość widzenia, lecz również komfort użytkowania soczewek kontaktowych.

Przykładowo, technologia AutoAllign DesignTM zapewnia maksymalną stabilność produktu na oku, a High DefinitionTM Optics umożliwia uzyskanie wyraźniejszego obrazu nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Szkła kontaktowe PureVision 2 for Astigmatism są ponadto zauważalnie cieńsze i mają mocno zaokrąglone brzegi, co na pewno docenią astygmatycy, dla których wyroby wcześniejszych generacji były niezbyt komfortowe w użytkowaniu. Bardzo dobrym wyborem będą również soczewki kontaktowe ULTRA for Astigmatism od tego samego producenta, które utrzymują aż 95% nawilżenia przez cały dzień.

Soczewki kontaktowe dla astygmatyków Zero 6 Toric i Biofinity Toric Multifocal

Jeżeli jednak poszukują Państwo hydrożelowych szkieł torycznych umożliwiających korekcję wad cylindrycznych i sferycznych w bardzo szerokim zakresie mocy (odpowiednio: -0,50 do -8.00 oraz -25.00 do +25.00) warto postawić na serię Zero 6 Toric od CooperVision. Jej ogromnym atutem jest możliwość zamówienia wyrobów w pełnym spektrum wartości osi cylindra, wysoki poziom uwodnienia oraz świetna wytrzymałość.

Model Biofinity Toric Multifocal to z kolei specjalistyczna soczewka kontaktowa przygotowana dla osób cierpiących na astygmatyzm i prezbiopię, czyli starowzroczność. Oprócz doskonałej przepuszczalności tlenu i stabilności, ten przygotowywany na indywidualne zamówienie produkt charakteryzuje się zoptymalizowaną geometrią gwarantującą idealne dopasowanie do oka.

Jakie soczewki kontaktowe dla pracowników biurowych?

Długie godziny spędzone przed ekranem komputera i w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach, przez co szkła kontaktowe szybko przestają być odpowiednio nawilżone, to codzienność wielu z nas. Doskonale wiedzą o tym producenci soczewek kontaktowych, dlatego na rynku dostępne są już rozwiązania dedykowane specjalnie pracownikom biurowym! Świetnym przykładem jest choćby seria Acuvue Oasys od Johnson&Johnson, która gwarantuje bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV-A i UV-B, a dzięki technologii Hydraclear Plus, komfort noszenia jest po prostu niezrównany - w ogóle nie czuć, że założyło się soczewki!

Wśród polecanych produktów nie mogło zabraknąć również serii Live marki CooperVision. Te wysokiej jakości, oddychające soczewki kontaktowe o uwodnieniu na poziomie 56% już od dawna cieszą się dużą popularnością wśród pracowników biurowych. Ich zaletą jest materiał silikonowo-hydrożelowy o bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu, wydajny filtr chroniący oczy przed promieniowaniem słonecznym, a także atrakcyjna cena, co czyni je produktem wprost idealnym do codziennego użytkowania.

Multifokalne soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji starowzroczności

Wraz z wiekiem nasze oczy tracą niestety swoją zdolność do akomodacji, jest to jednak całkowicie naturalny proces, który dotyka każdego w większym lub mniejszym stopniu. Aby skorygować prezbiopię, można zaopatrzyć się w specjalne soczewki wieloogniskowe, które działają bardzo podobnie do okularów progresywnych. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ zapewnia wyraźne widzenie i to niezależnie od tego, czy obserwowany przedmiot znajduje się blisko czy daleko nas.

Wśród polecanych modeli warto wyróżnić Dailies Total 1 Multifocal z technologią SmarTears, która minimalizuje nieprzyjemną suchość oka pojawiającą się przy dłuższym użytkowaniu szkieł. Jednak to nie to sprawia, że te soczewki kontaktowe są tak wyjątkowe: ich cechą szczególną jest bowiem gradient uwodnienia, a więc jego zróżnicowana zawartość w przekroju produktu – nawet 80% w warstwie zewnętrznej! Producentowi udało się w ten sposób osiągnąć fantastyczne właściwości smarne, a użytkownicy mogą cieszyć się niezmiennie wysokim komfortem i ostrością widzenia przez cały dzień.

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe Biotrue Oneday for Presbyopia - najlepsze wsparcie dla osób po czterdziestce

W wyniku naturalnych procesów starzenia u osób po 40. roku życia mogą pojawić się problemy z widzeniem z bliska. Warto zaopatrzyć się wówczas w produkty o możliwie jak najwyższym uwodnieniu i przepuszczalności tlenu – jednym z nich są właśnie jednodniowe szkła kontaktowe Biotrue Oneday for Presbyopia w świetny sposób imitujące warstwę lipidową filmu łzowego. Pozwala to pozbyć się problemu zmęczonych oczu pod koniec długiego dnia i gwarantuje optymalną wygodę użytkowania podczas pracy przy komputerze, czytania i innych czynności wymagających patrzenia w bliż.

Szeroka gama designerskich produktów zmieniających wygląd oka

Dla tych z Państwa, którzy uwielbiają eksperymenty z efektami wizualnymi, przygotowaliśmy rozbudowany asortyment soczewek kontaktowych umożliwiających nie tylko zmianę koloru tęczówki, lecz również nadanie oczom atrakcyjnego połysku. Soczewki UV Glow, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, zawierają np. tusz przepięknie połyskujący w świetle UV. Jeżeli zależy Państwu natomiast jedynie na podkreśleniu naturalnego piękna oczu, polecamy produkty z serii FreshLook ColorBlends® - efekt jest naprawdę zniewalający!

Osobom, które wolą wyróżnić się z tłumu, na pewno przypadną do gustu zjawiskowe szkła kontaktowe z serii Lumina oraz ColorVue Fizzy, wobec których trudno przejść obojętnie. Nie można również nie wspomnieć o intrygującej serii Crazy Lens, która stanowi fantastyczne uzupełnienie naszej oferty – te soczewki kontaktowe będą idealnym dodatkiem do odjechanych kreacji imprezowych i karnawałowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki nim choć na chwilę zmienić się w Voldemorta, Hulka, Dartha Maula czy postacie z innych filmów!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz do zbierania punktów w programie lojalnościowym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl