Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Producent
Pojemność
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

Polytouch

Stosowanie soczewek kontaktowych to doskonała alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Te ostatnie mogą okazać się bowiem balastem przy wykonywaniu rozmaitych czynności, czego z całą pewnością nie można powiedzieć o szkłach kontaktowych. Aby jednak soczewki należycie pełniły swoją funkcję, trzeba odpowiednio o nie dbać. Oczywiście nie chodzi o jednorazowe szkła, a o modele przeznaczone do dłuższego użytkowania. W tym wypadku niezbędne okażą się płyny do pielęgnacji soczewek, które znajdziesz w naszej ofercie. W tej kategorii produktów proponujemy Ci produkty marki Polytouch. Zapoznaj się szczegółowo z naszym asortymentem i wybierz odpowiedni wariant dla siebie.

Jakie są rodzaje płynów do soczewek?

Płyn do soczewek powinien stanowić podstawę pielęgnacji szkieł kontaktowych. Ze względu na fakt, że dostępne są rozmaite rodzaje specyfików do pielęgnacji soczewek, należy pamiętać o tym, iż nie każdy z nich nadawał się będzie do każdego modelu szkieł. Płyny różnią się bowiem składnikami, co przekłada się na ich zróżnicowane właściwości. Warto pamiętać także o tym, że nie każdy płyn przeznaczony do pielęgnacji soczewek, jest także płynem dezynfekującym. Oczywiście istnieją preparaty wielofunkcyjne, jednak decydując się na ich zakup, należy dokładnie sprawdzić czy są dokładnie tym, czego szukamy. Przy użyciu płynów do soczewek, szkła kontaktowe mogą zostać odpowiednio wyczyszczone, nawodnione, zneutralizowane oraz pozbawione osadów białkowych. Jeżeli jednak chcemy mieć pewność, że należycie spełnią swoją rolę, upewnijmy się, że wybraliśmy odpowiedni preparat. Ze względu na różnorodny skład dostępnych na rynku płynów, mogą one w różny sposób oddziaływać nie tylko na same soczewki, ale również na oczy ich użytkowników. Pośród rozmaitych klasyfikacji płynów do soczewek można wyróżnić jedną, która dzieli je na dwa rodzaje. Płyny do soczewek twardych i płyny do soczewek miękkich. Należy zwracać szczególną uwagę na te informacje, gdyż użyte niezgodnie z przeznaczeniem, mogą spowodować uszkodzenie szkieł. Ponadto, płyny do soczewek mogą występować w postaci płynów dwustopniowych lub jednostopniowych. Te ostatnie są nazywane właśnie płynami wielofunkcyjnymi, gdyż zarówno czyszczą, jak i dezynfekują soczewki. Płyny dwustopniowe wymagają użycia dwóch osobnych preparatów. W tej kategorii produktów oferowanych przez punksoczewek.pl dostępne są Polytouch krople wielofunkcyjne, które sprawdzą się w użytkowaniu ze wszystkimi rodzajami soczewek miękkich, w tym również soczewek kosmetycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i sięgnij po te wyjątkowe preparaty.

Dlaczego stosowanie płynów do soczewek jest tak ważne?

Regularne stosowanie płynów do soczewek jest podstawą ich pielęgnacji. Dzięki odpowiednio dobranym specyfikom można wyczyścić szkła kontaktowe, a także przechowywać je w odpowiednich warunkach. To natomiast przekłada się na komfort ich użytkowania oraz bezpieczeństwo dla oczu. Stosowanie płynów pielęgnacyjnych i dezynfekujących pozwala na usunięcie z powierzchni soczewek osadów białkowych oraz innych zanieczyszczeń, które w kontakcie z okiem mogłyby wywołać stan zapalny. Ponadto, specyfiki do soczewek umożliwiają utrzymanie ich nawodnienia na właściwym poziomie, co ułatwia ich zakładanie i zwiększa komfort użytkowania. W ofercie punksoczewek.pl proponujemy Ci Polytouch płyn do soczewek, dzięki któremu w należyty sposób zatroszczysz się o swoje szkła kontaktowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz ten wysokiej jakości specyfik jeszcze dziś.

Płyn do soczewek Polytouch Zero Seven w ofercie punktsoczewek.pl

W szerokim asortymencie sklepu punktsoczewek.pl dostępny jest wysokiej jakości płyn do soczewek Zero- Seven 07 Refreshing. Jest to specyfik przeznaczony do czyszczenia szkieł kontaktowych bez pocierania w 4h lub z pocieraniem w 5 minut. Dzięki jego stosowaniu można w dokładny sposób usunąć osady białkowe z powierzchni soczewek oraz pozbyć się rozmaitych nieczystości i pozostałości. Idealnie nadaje się do opłukiwania szkieł kontaktowych przed ich założeniem. Polytouch Zero Seven przeznaczony jest również do dezynfekcji soczewek, ich przechowywania, konserwacji i nawilżania. To wysokiej jakości, niezawodny preparat, dzięki któremu w odpowiedni sposób zadbasz o swoje soczewki, a tym samym również oczy. Przekonaj się sam o jego wyjątkowych właściwościach i już dziś zamów płyn Zero Seven.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl