Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Biotrue

Soczewki kontaktowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragą cieszyć się „niewidoczną” korekcją wzroku. W związku z tym, że wiele osób nie chce lub z różnych względów nie może stosować klasycznych okularów korekcyjnych, szkła kontaktowe są dla nich dobrą alternatywą. W tej kategorii produktów oferowanych przez punktsoczewek.pl znajdziesz wysokiej jakości, niezawodne soczewki Biotrue One Day. Zapoznaj się z propozycjami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy i postaw na nasze produkty.

Dlaczego warto stosować soczewki kontaktowe?

Pośród wielu, dostępnych w naszej ofercie produktów, znajdziesz rozmaite szkła kontaktowe, dopasowane do różnych wad wzroku. Są to wysokiej jakości produkty wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii, które zapewnią Ci doskonałe widzenie oraz wysoki komfort przez cały dzień. Szkła kontaktowe, dzięki temu że są nakładane na rogówkę oka i poruszają się razem z nią, dają nieograniczone pole widzenia. Ponadto, zapewniają doskonałe widzenie niezależnie od warunków pogodowych. W przeciwieństwie bowiem do tradycyjnych okularów, nie parują i nie mokną. Kolejną ważną kwestią jest to, że zapewniają wygodę podczas uprawiania rozmaitych aktywności fizycznych. Dzięki nim możesz dobrze widzieć podczas biegania, ćwiczenia na siłowni czy uprawiania innych sportów. Ponadto, nie są one balastem w trakcie wykonywania ćwiczeń, czego niestety nie można powiedzieć o tradycyjnych okularach. Kolejną ważną kwestią jest również to, że wybierając szkła kontaktowe, możesz znacząco odmienić swój wizerunek. Tak wiele zalet ich stosowania sprawia, że niewątpliwie warto po nie sięgnąć. W ofercie punksoczewek.pl dostępne są soczewki Biotrue Oneday, które pozwolą Ci w komfortowy sposób wykonywać wszelkie niezbędne czynności w ciągu dnia. Poznaj nasz asortyment i wybierz model soczewek dostosowany do Twoich potrzeb.

Biotrue Oneday – jednodniowe soczewki dla Ciebie

Soczewki dostępne w tej kategorii produktów to wysokiej jakości szkła kontaktowe, inspirowane biologią ludzkiego oka. Powstały one z myślą o osobach z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Szczególnie sprawdzą się w przypadku aktywnych użytkowników, którzy często skarżą się na zmęczenie oczu pod koniec dnia noszenia soczewek. Biotrue soczewki zostały wykonane z materiału HyperGelTM. Zapewniają one oczom odpowiednią przepuszczalność tlenu, co pozwala zachować je w dobrej kondycji. Ze względu na fakt, że charakteryzują się wysoką zawartością wody, porównywalną do tej znajdującej się w rogówce ludzkiego oka, zwiększają komfort ich użytkowania. Ponadto, naśladują warstwę lipidową filmu łzowego, co zapobiega wysychaniu soczewek i w konsekwencji przedłuża komfort ich użytkowania. Niezwykle istotne jest również to, że soczewki Biotrue pomagają chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Ze względu na zastosowaną w nich Optykę Wysokiej Rozdzielczości, pozwalają na wyraźne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia, a dodatkowo redukują nieprzyjemny efekt olśnienia. Dzięki tak licznym zaletom, niewątpliwie stanowią doskonały wybór do codziennego stosowania. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i już niebawem ciesz się doskonałym widzeniem i wysokim komfortem, jakie uzyskasz dzięki soczewkom Biotrue.

Soczewki kontaktowe Biotrue Oneday (90) – wybieraj spośród wielu wariantów

W szerokim asortymencie punktsoczewek.pl znajdziesz szkła kontaktowe w wielu wariantach. Posiadamy bowiem produkty umieszczone w opakowaniach o zróżnicowanej ilości, co pozwoli Ci na wybór opcji dostosowanej do Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas soczewki kontaktowe Biotrue Oneday (90). Tak duże opakowanie sprawi, że przez długi okres będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem stosowania szkieł kontaktowych. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które na stałe zrezygnowały z użytkowania tradycyjnych okularów na rzecz szkieł kontaktowych. Oferujemy Ci również opakowania zawierające 30 sztuk soczewek. Ten wariant sprawdzi się w przypadku osób, które okazjonalnie sięgają po szkła kontaktowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl