Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Air Optix

Planujesz odmienić swój wizerunek i zrezygnować z noszenia klasycznych okularów na rzecz szkieł kontaktowych? A może tryb prowadzonego przez Ciebie życia uniemożliwia Ci noszenie okularów? Bez względu na to, jak brzmi Twoja odpowiedź, jedno jest pewne. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego punktsoczewek.pl znajdziesz wszystko to, czego szukasz. W tej kategorii produktów oferujemy Ci soczewki Air Optix w wielu wariantach. Sprawdź, co dla Ciebie mamy i wybierz odpowiedni model szkieł dla siebie.

Miesięczne soczewki Air Optix – postaw na wygodę każdego dnia

Szkła kontaktowe Air Optix to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą nosić klasycznych okularów i szukają dla nich odpowiedniej alternatywy. Air Optix to soczewki miesięczne, co sprawia, że ich jeden komplet wystarczy Ci na 30 dni. Oferujemy Ci szkła pakowane w zróżnicowanej ilości sztuk, co sprawia, że możesz dokonać zakupu dokładnie takiego wariantu, jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Decydując się na soczewki Air Optix zapewniasz sobie komfort przez cały okres ich użytkowania. Dodatkowo, jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, gdyż jeden komplet soczewek może być użytkowany przez miesiąc. Dlatego też nie musisz pamiętać o codziennym wymienianiu starych soczewek na nowe. Szkła Air Optix, umieszczone w pojemniku z odpowiednim płynem zapewnią Twoim oczom wszystko czego potrzebują i każdego dnia będą tak samo efektywne.

Soczewki kontaktowe Air Optix – zapewnij swoim oczom komfort w ciągu dnia i nocy

Oferowane przez nas soczewki kontaktowe Air Optix to wysokiej jakości rozwiązanie, które zapewni Twoim oczom komfort nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy. Znajdziesz u nas bowiem modele w miesięcznym ciągłym trybie wymiany, które są przeznaczone do użytkowania nie tylko w dzień, ale także w nocy. To sprawia, że Twoje oczy są stale chronione, odpowiednio nawilżone i dotlenione. Dzięki temu każdego dnia możesz cieszyć się ich nienagannym wyglądem i zapomnieć o przekrwieniach, których niegdyś doświadczyłeś. Sprawdź naszą ofertę i wybierz soczewki, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Szkła kontaktowe Air Optix – wiele zalet jednej soczewki

Dostępne w asortymencie naszego sklepu szkła kontaktowe Air Optix to wysokiej jakości rozwiązanie, które gwarantuje wyraźne pole widzenia, odpowiednie nawilżenie oka, wysoką przepuszczalność tlenu, a także ochronę przed rozmaitymi zanieczyszczeniami. Soczewki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. To sprawia, że są one odpowiednie dla osób o zróżnicowanych potrzebach.

Air Optix Aqua, HydraGlyde czy Night & Day – wybierz odpowiedni model dla siebie

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli soczewek, które spełniają określone zadania. Możesz wybierać spośród takich wariantów jak Air Optix Aqua, HydraGlyde, Night & Day i wiele innych. Zapoznaj się dokładnie z opisem każdego z modeli i postaw na rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl