Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

soczewki progresywne

Soczewki progresywne (multifokalne) przeznaczone dla osób u których pojawiła się już prezbiopia (starczowzroczność - zazwyczaj u osób po 40 roku życia). Oznacza ona, iż potrzebują jednych okularów do patrzenia w dal, a drugich do tego, by wyraźnie widzieć rzeczy znajdujące się tuż przy nich.D zięki soczewkom wieloogniskowym będziesz mógł czytać z bliska i z daleka i schować okulary do kieszeni. Obecnie dostępne soczewki silikonowo-hydrożelowe zapewniają o wiele większy komfort i można je nosić dłużej niż soczewki sprzed dekady.

Sprawdź nasze soczewki: 1-Day Acuvue Moist Multifocal, Biotrue ONEday for Presbyopia, Dailies AquaComfort Plus Multifocal, Proclear 1 day multifocal, Air Optix Aqua Multifocal, Biofinity Multifocal, Proclear Multifocal, PureVision 2 For Presbyopia, PureVision Multi-Focal, Proclear Multifocal Toric.

Soczewki progresywne

Mniej więcej po 40 roku życia wzrasta skłonność do pojawiania się prezbiopii, zwanej również starczowzrocznością. Jest to wada wzroku, która polega na pogorszeniu wyrazistości widzenia z niewielkiej odległości. Prezbiopia może utrudniać czytanie, jak również wykonywanie wielu codziennych czynności. Osoby posiadające tą wadę wzroku często muszą korzystać z dwóch par okularów – jedną używają do patrzenia w dal, a drugą dla wyraźnego widzenia przedmiotów z bliska. Dzięki nowoczesnym technologiom, pacjenci z prezbiopią nie muszą już nosić przy sobie dwóch par okularów. Zdecydowanie wygodniejszym, a przy tym skutecznym rozwiązaniem są nowoczesne soczewki progresywne. Sklep Punkt Soczewek dysponuje szeroką gamą wysokiej jakości soczewek progresywnych od znanych producentów – Alcon, Cooper Vision oraz Bausch&Lomb – które gwarantują najwyższą jakość wykonania, komfort użytkowania i wyraźne widzenie zarówno z daleka, jak i z bliska.

Wysokiej klasy soczewki na starczowzroczność

Soczewki progresywne, znane również pod nazwą soczewek multifokalnych, zdecydowanie poprawiają jakość widzenia u osób z prezbiopią i pozwalają swobodnie wykonywać codzienne czynności. Dzięki specjalnym soczewkom na starczowzroczność, nie jest konieczne używanie dwóch par okularów. W naszej szerokiej ofercie nie zabrakło wysokiej jakości soczewek multifokalnych, które zapewniają optymalną ostrość widzenia, a dodatkowo dbają o komfort oczu od rana do wieczora. Posiadamy duży wybór produktów odznaczających się znakomitymi parametrami i nowoczesnymi technologiami. Wszystko po to, aby zagwarantować użytkownikom maksymalną wygodę noszenia. W asortymencie posiadamy między innymi soczewki progresywne Acuvue, Air Optix, Biofinity, Clariti, Pure Vision oraz wiele innych. Dzięki temu każdy pacjent znajdzie produkty optymalnie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

Specjalistyczne soczewki kontaktowe toryczne progresywne

U osób z astygmatyzmem w dojrzałym wieku może pojawić się również prezbiopia, która utrudnia widzenie z małych odległości. W sklepie internetowym Punkt Soczewek oferujemy zaawansowane soczewki progresywne toryczne, które dedykowane są osobom z astygmatyzmem i prezbiopią. Są to specjalistyczne wyroby medyczne o sprecyzowanych parametrach, które w pełni odpowiadają na potrzeby pacjenta. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają optymalną przepuszczalność tlenu i utrzymują wysoki poziom nawilżenia przez wiele godzin. W ten sposób przynoszą szybką ulgę zmęczonym i suchym oczom. Jeśli posiadasz astygmatyzm i dostrzegasz u sienie objawy starczowzroczności, soczewki toryczne progresywne to właściwy wybór.

Soczewki Proclear Multifocal Toric

Zastanawiasz się, jakie soczewki toryczne progresywne wybrać? Prezentujemy zaawansowane szkła korekcyjne Proclear Multifocal Toric marki Cooper Vision, które oparte są na zasadzie monowizji. Unikalna technologia PC zapobiega wysychaniom soczewek, dzięki czemu nawilżenie utrzymuje się na stałym poziomie. Wysokiej jakości, specjalistycznie skonstruowany materiał ogranicza występowanie osadów. Proclear Multifocal Toric od Cooper Vision to niezawodne soczewki na astygmatyzm i starczowzroczność. Oparte na zaawansowanych rozwiązaniach, dbają o komfort oczu również przy długotrwałym noszeniu. Poziom uwodnienia soczewek wynosi 62%. Przy zachowaniu właściwej pielęgnacji oraz dokładnym czyszczeniu, szkła można bezpiecznie nosić w trybie ciągłym przez miesiąc.

Zaawansowane soczewki Biofinity Toric Multifocal

Jeśli posiadasz astygmatyzm, a dodatkowo zaczynasz dostrzegać u siebie objawy prezbiopii, szkła korekcyjne Biofinity Toric Multifocal będą dla Ciebie właściwym wyborem. To nowoczesne soczewki kontaktowe multifokalne z szeregiem zaawansowanych technologii, które stanowią niezawodne rozwiązanie dla osób z astygmatyzmem oraz prezbiopią. Prezentowane szkła łączą w sobie stabilność, optymalne dopasowanie, wysoki poziom przepuszczalności tlenu oraz naturalną zwilżalność. Dzięki wszystkim tym cechom, soczewki multifokalne Biofinity Toric skutecznie poprawiają wzrok i zapewniają oczom długotrwałe poczucie komfortu. Opakowanie zawiera 3 sztuki soczewek przeznaczonych do noszenia w trybie miesięcznym ciągłym, co oznacza, że nie trzeba ich zdejmować na noc. Ponad 200 000 kombinacji mocy umożliwia perfekcyjne dopasowanie soczewek do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wysoki komfort noszenia z soczewkami Dailies Total 1-Multifocal

Soczewki multifokalne jednodniowe Dailies Total 1-Multifocal zostały opracowane z myślą o poprawie jakości widzenia z daleka, jak również z bliska, a także zapewnieniu użytkownikowi maksymalnego komfortu noszenia. W szkłach zastosowany został gradient uwodnienia (od 33% uwodnienia w warstwie wewnętrznej, do 80% w warstwie zewnętrznej) oraz technologia SmarTearsTM, która zmniejsza objawy suchości oka. Soczewki oparte są na zaawansowanej konstrukcji Precision ProfileTM, która dba o wyraźne i niezakłócone widzenie zarówno z dużych, jak i z niewielkich odległości. Soczewki kontaktowe progresywne Multifocal Dailies Total przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu w postaci gradientu uwodnienia oraz zastosowaniu specjalistycznego materiału Delefilcon A, soczewki te charakteryzują się wyjątkową gładkością, a ich noszenie jest niezwykle komfortowe. Stanowią świetny wybór dla każdego pacjenta z prezbiopią, któremu zależy na skutecznej poprawie jakości widzenia bez konieczności zakładania okularów

.

Wygodne w użytkowaniu, nowoczesne soczewki PureVision Multifocal

Soczewki progresywne miesięczne PureVision z oferty cenionego producenta Bausch&Lomb to znakomita propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania i oszczędność czasu. Zastosowanie nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, wysoka przepuszczalność tlenowa oraz zaokrąglone brzegi sprawiają, że soczewki Pure Vision Multifocal gwarantują wysoki komfort dla oczu i nie wymagają zdejmowania na noc. Redukcja aberacji sferycznej zapewnia ostre widzenie na duże odległości, zwiększenie głębi pola i duża strefa mocy pośrednich umożliwia oglądanie z odległości pośrednich, z kolei asferyczny układ mocy w strefie centralnej soczewki

pozwala wyraźnie widzieć przedmioty znajdujące się blisko. Szkła można bezpiecznie nosić w trybie ciągłym miesięcznym.

Wysokiej jakości soczewki progresywne miesięczne Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal

Prezbiopia utrudnia wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w małej odległości. Szczególnie można to odczuć np. podczas czytania, wypełniania dokumentów lub pracy przy komputerze. Wadę tą pomogą skorygować specjalne soczewki progresywne Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal o unikalnej cienkiej strukturze, która ułatwia ich zakładanie. Szkła charakteryzują się dużą odpornością na zabrudzenia i gromadzenie osadów białkowych, co przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Soczewki przez cały dzień utrzymują wysoki poziom nawilżenia, a dodatkowo zapobiegają suchości i podrażnieniom oka. Zapewniają wyrazistość widzenia z różnych odległości – bliskich, pośrednich oraz dalekich. Soczewki progresywne Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal dostępne są w szerokim przedziale mocy optycznych, dzięki czemu możesz zamówić wariant idealnie dopasowany do Twojej wady wzroku i zapewnić sobie optymalną ostrość widzenia w każdy dzień. Produkt należy stosować w trybie miesięcznym dziennym

.

Soczewki progresywne – nowoczesne rozwiązanie dla pacjentów z prezbiopią

Chcesz uniknąć noszenia specjalnych okularów do czytania lub pracy przy komputerze? Zależy Ci na wyraźnym widzeniu zarówno z daleka, jak i z bliska? Progresywne soczewki kontaktowe to optymalne rozwiązanie dla Twoich oczu. Stworzone z myślą o najwyższym komforcie noszenia, bezpieczeństwie użytkowania oraz skutecznej korekcji wzroku u osób ze starczowzrocznością, szkła progresywne zdecydowanie poprawiają jakość widzenia i mogą być noszone nawet przez wiele godzin.

Soczewki są chętnie wybierane przez osoby, które na co dzień są bardzo aktywne, prowadzą szybki tryb życia i poszukują wygodnych, a zarazem skutecznych sposobów na poprawę wzroku. Szczególną zaletą soczewek jest ich wszechstronność i niezawodność w każdej sytuacji – z powodzeniem można je zakładać na trening lub na basen, świetnie sprawdzą się również podczas pracy przy komputerze czy jazdy samochodem. W przeciwieństwie do okularów, soczewki nie boją się deszczowej pogody i nie zaparowują, dzięki czemu bezbłędnie spisują się w każdych warunkach. Założone rano, doskonale spełniają swoje zadanie przez cały dzień. Jeśli chcesz cieszyć się wyraźnym i stabilnym widzeniem, wybierz soczewki sprawdzonych producentów. Wyroby medyczne takich matek jak Bausch&Lomb, Alcon czy Cooper Vision to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej jakości wykonania, komfortowego materiału i wyraźnej poprawy widzenia. Wyprodukowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii i dostępne w szerokiej gamie wariantów mocy, umożliwiają idealne dopasowanie do sprecyzowanych potrzeb każdego pacjenta. Nowoczesne szkła są opracowane w taki sposób, aby zapobiec podrażnieniom oraz objawom suchości oka. Dzięki temu możesz je bez obaw nosić od rana do wieczora. Pamiętaj, że parametry soczewek kontaktowych powinny być wskazane przez specjalistę na podstawie profesjonalnego badania wzroku.

Duży wybór wysokiej jakości soczewek progresywnych i nie tylko

W naszym sklepie internetowym dostarczamy wyselekcjonowany, wysokiej klasy asortyment skierowany do pacjentów, którym zależy na skutecznej korekcji wzroku. Oferujemy sprawdzone soczewki kontaktowe toryczne progresywne, a także wiele innych profesjonalnych wyrobów medycznych do korekcji wzroku. Nie musisz już nosić okularów, aby cieszyć się ostrym i niezakłóconym widzeniem przez cały dzień! Sklep internetowy Punkt Soczewek dysponuje niezwykle bogatą ofertą szkieł korekcyjnych różnego typu – dziennych, dwutygodniowych, miesięcznych itp. Rozbudowana oferta w pełni odpowie na oczekiwania każdego pacjenta. Bez względu na to, jaką wadę wzroku posiadasz, u nas możesz zamówić wysokiej jakości soczewki o optymalnych dla siebie parametrach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl