Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Bausch+Lomb

Biotrue ONEday, 90 szt. Biotrue ONEday, 90 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

164,99 zł

zobacz więcej
Ultra, 6 szt. Ultra, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

109,99 zł

zobacz więcej
PureVision 2, 6 szt. PureVision 2, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

79,99 zł

zobacz więcej
SofLens 59, 6 szt. SofLens 59, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
SofLens 38, 6 szt. SofLens 38, 6 szt.
Producent: Bausch+Lomb
Cena:

74,99 zł

zobacz więcej

W tej kategorii produktów znajdziesz soczewki Bausch Lomb. Oferujemy duży wybór modeli, dzięki czemu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obfituje w wysokiej jakości szkła kontaktowe, które perfekcyjnie sprawdzą się jako alternatywa dla klasycznych okularów korekcyjnych. Zapoznaj się z naszym asortymentem i dokonaj zakupu odpowiednich dla Ciebie soczewek już dziś.

Soczewki Bausch Lomb – wybieraj spośród wielu wariantów

Oferta naszego sklepu internetowego punktsoczewek.pl obfituje w wysokiej jakości soczewki kontaktowe. Posiadamy produkty z serii BIOTRUE ONEDAY inspirowane biologią ludzkiego oka. Sprawdzą się zarówno w przypadku osób z krótkowzrocznością, jak i nadwzrocznością. Szczególnie zalecane aktywnym użytkownikom, którzy mają problem ze zmęczeniem oczu pod całym dniu noszenia soczewek. Znajdziesz u nas także soczewki kontaktowe Bausch & Lomb z serii SOFLENS DAILY DISPOSABLE, które za sprawą zastosowanej w procesie ich produkcji technologii, gwarantują użytkownikom komfort przez cały dzień, a także należycie nawilżają oczy. Za sprawą asferycznej optyki, szkła zapewniają doskonałe widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

W naszej ofercie nie brakuje także miesięcznych soczewek marki Bausch & Lomb. Jest to m.in. najnowszej generacji seria ULTRA, szczególnie polecana osobom o wysokich wymaganiach wzrokowych, które długo pracują przy komputerze i często korzystają z urządzeń elektronicznych. Za sprawą uwodnienia, soczewki są należycie nawodnione i zapewniają komfort przez cały dzień. Dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności pozwalają na zachowanie oczu w dobrej kondycji. Ponadto, posiadają one niski moduł sztywności, co wpływa na wygodę ich noszenia, a także sprawia, że są niewyczuwalne na oku w trakcie dnia. Te i wiele innych modeli znajdziesz w asortymencie naszego sklepu punktsoczewek.pl. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupu odpowiadających Ci soczewek.

Soczewki Bausch & Lomb jednodniowe i miesięczne – wybierz odpowiadającą Ci ilość

Dostępne w naszej ofercie soczewki Bausch & Lomb jednodniowe i miesięczne umieszczone są w poręcznych opakowaniach o odmiennej ilości sztuk. To sprawia, że możesz wybrać dokładnie taki wariant, jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Decydując się na zakup soczewek jednodniowych, masz możliwość wyboru opakowania z ilością 30 lub 90 sztuk. Osoby, które preferują miesięczne modele, mają szansę na zakup soczewek pakowanych po 3 lub 6 sztuk. Ze względu na możliwość ich czasowego użytkowania, w zależności od wybranej ilości, będą służyły od 3 do 6 miesięcy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

Szkła kontaktowe Bausch & Lomb – skorzystaj z oferty punktsoczewek.pl

Prezentowane w naszym sklepie szkła kontaktowe Bausch & Lomb to wysokiej jakości rozwiązanie, dzięki któremu Twoje oczy otrzymają należytą ochronę, a Ty poprawisz jakość swojego widzenia. Dzięki nim możesz zapomnieć już o noszeniu tradycyjnych okularów, które często okazują się być utrudnieniem w wykonywaniu pewnych czynności. Poznaj dokładnie naszą ofertę i zamów odpowiednie soczewki dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl