Opti-Free

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W tej kategorii produktów oferowanych przez punktsoczewek.pl znajdziesz rozmaite płyny do soczewek Opti Free. To wysokiej jakości produkty, które zapewnią długotrwałe nawilżenie Twoim szkłom kontaktowym. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz wariant odpowiadający Twoim potrzebom.

Wielofunkcyjny płyn do soczewek OPTI- FREE PureMoist

Wśród licznych, dostępnych w naszej ofercie produktów, oferujemy płyn do soczewek PureMoist OPTI-FREE firmy Alcon. Ten wysokiej jakości specyfik zapewnia długotrwałe nawilżenie szkłom kontaktowym, w tym również silikonowo- hydrożelowym. Dzięki zastosowaniu najnowszego rozwiązania technologicznego HydraGlyde Matrix Moisture, otacza on soczewki tzw. „poduszką wilgoci”, utrzymując ich nawilżenie na odpowiednim poziomie nawet do 16h. Takie rozwiązanie sprawia, że efekt nawilżenia szkieł odczuwalny jest od momentu ich włożenia, aż do momentu zdjęcia. Płyn OPTI- FREE PureMoist zawiera także podwójny sprawdzony system dezynfekcji soczewek. Dzięki temu pozostaje łagodny dla wrażliwych oczu. Zmniejsza on również stopień odkładania się lipidów i usuwa osady białkowe. To sprawia, że pomaga zachować czyste soczewki, zapewniając jednocześnie uczucie świeżości. Dzięki obecności w jego składzie silikonu, idealnie nadaje się do pielęgnacji soczewek silikonowo- hydrożelowych, gwarantując ich użytkownikom wysoki komfort. W płynie PureMoist OPTI – FREE zastosowany został unikalny środek powierzchniowo czynny HydraGlyde Matrix Moisture, opracowany przez Alcon Laboratories. Zwiększa on nawilżenie soczewek silikonowo- hydrożelowych, a także wykazuje ogólne właściwości nawilżające, które zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownicy soczewek silikonowo- hydrożelowych mogą zapomnieć o odczuwaniu suchości podczas ich stosowania i cieszyć się pełnym komfortem ich noszenia. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów płynu o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu możesz wybrać opcję perfekcyjnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny do soczewek Opti Free Express

W szerokiej ofercie punktsoczewek.pl znajdziesz również wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny do soczewek Opti Free Express. To wysokiej jakości produkt, który sprawdzi się w codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Zapewnia czyszczenie, spłukiwanie, dezynfekcje oraz odpowiednie nawilżanie. Idealny również do przechowywania soczewek. Za sprawą płynu, możliwe jest usunięcie osadów białkowych, bakterii i grzybów. Produkt przeznaczony do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych w celu zapewniania im czystości oraz ułatwienia codziennego stosowania. W ofercie samsiezbadaj.pl znajdziesz go w buteleczkach o zróżnicowanej pojemności, co pozwoli Ci na wybór wariantu odpowiadającego Twoim preferencjom.

Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny do soczewek Opti Free Replenish

W bogatym asortymencie punktsoczewek.pl dostępny jest także płyn do soczewek Opti Free Replenish zawierający TEARGLYDE. To opatentowany system regeneracyjny o udowodnionym podwójnym działaniu, który pozwala na codzienną regenerację i utrzymuje wilgotność powierzchni soczewki na odpowiednim poziomie. Dzięki łagodnym środkom czyszczącym, których skuteczność została dowiedziona, płyn do szkieł kontaktowych Replenish usuwa osady białkowe. To sprawia, że soczewki zachowują swoją świeżość i zapewniają komfort ich użytkownikom przez cały dzień. Ulepszona formuła dezynfekująca jest odpowiednia dla wszystkich miękkich soczewek, w tym również silikonowo- hydrożelowych. Płyn Opti Free umożliwia efektywne zabijanie bakterii, które mogą przyczyniać się do powstawania stanów zapalnych oka. Płyn dostępny jest w buteleczkach o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu masz możliwość wybrania opcji perfekcyjnie dopasowanej do Twoich wymagań.

Płyny do soczewek OPTI- FREE – postaw na niezawodność

Oferowane przez nas płyny do soczewek Opti Free to wysokiej jakości produkty, dzięki którym w należyty sposób zadbasz o czystość swoich szkieł kontaktowych. Zapewniają bezpieczeństwo i podnoszą komfort użytkowania. Dostępne w poręcznych buteleczkach o zróżnicowanej pojemności, są łatwe w użyciu i możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą prezentowaną pod adresem punktsoczewek.pl i wybierz odpowiadające Ci płyny do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl