Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Producent
Pojemność
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

Solo Care

Stosowanie soczewek kontaktowych to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Niesie ono bowiem ze sobą wiele korzyści. Należy pamiętać jednak o tym, że szkła kontaktowe, z wyjątkiem modeli jednorazowych, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dzięki temu możliwe jest czerpanie z nich maksymalnych korzyści przez cały okres przydatności soczewek. Należyte dbanie o szkła kontaktowe jest możliwe wyłącznie z użyciem specjalistycznych preparatów, przeznaczonych do tego celu. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz płyny do soczewek Solo Care, dzięki którym zapewnisz odpowiednią higienę swoim szkłom, a także należyty poziom nawilżenia. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem i sięgnij po to niezawodne rozwiązanie.

Płyny do szkieł kontaktowych Solo Care – dlaczego warto je stosować?

Stosowanie specjalistycznych preparatów do pielęgnacji soczewek niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, zapewniają one higienę szkłom i usuwają wszelkie zanieczyszczenia, które zbierają się na ich powierzchni. Płyny do soczewek pozwalają zlikwidować osady białkowe i lipidowe, które stanowią doskonałą pożywkę dla rozmaitych drobnoustrojów. Te ostatnie, nie tylko przyczyniają się do podrażnień oczu, ale również powodują liczne infekcje i zapalenia. W związku z tym, tak ważne jest codzienne czyszczenie szkieł kontaktowych, aby nie dopuszczać do rozwoju bakterii. Kolejną ważną kwestią jest również to, że płyny do soczewek Solo Care zapewniają nawilżenie szkieł na odpowiednim poziomie, co znacznie ułatwia ich użytkowanie i zapewnia wysoki komfort. Preparaty do szkieł kontaktowych sprawdzają się również w przechowywaniu soczewek. To wysokiej jakości specyfiki, dzięki którym możesz cieszyć się najwyższy poziomem stosowania szkieł kontaktowych.

Płyn do soczewek Solo Care Aqua – postaw na najwyższą jakość

W ofercie sklepu punktsoczewek.pl znajdziesz wielofunkcyjny płyn do soczewek Solo Care Aqua. To preparat, który pozwoli Ci należycie zatroszczyć się o swoje szkła kontaktowe, bez konieczności ich czyszczenia i spłukiwania. Specyfik powstał z myślą o miękkich soczewkach w tym również silikonowo- hydrożelowych. Co istotne, do każdego opakowania z preparatem został dołączony specjalistyczny, antybakteryjny pojemnik na soczewki zawierający jony srebra, co znacznie ułatwia ich pielęgnację. Za sprawą systemu HydrolockTM opracowanego na bazie prowitaminy B5 oraz sorbitolu, płyn Solo Care zapewnia długotrwały efekt nawilżania soczewek i zapobiega ich wysychaniu. Przy użyciu preparatu można czyścić szkła kontaktowe na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest umieszczenie szkieł na minimum 4h w płynie, co pozwala zadbać o ich higienę bez konieczności dodatkowego czyszczenia i spłukiwania. Drugim, znacznie szybszym sposobem, jest 10-sekundowe pocieranie soczewek i 5-minutowa dezynfekcja soczewek w płynie, co gwarantuje uzyskanie ekspresowego efektu. Solo Care płyn do soczewek polecany jest szczególnie osobom, które przebywają w zanieczyszczonym środowisku i w zadymionych pomieszczeniach. Sprawdzi się on także w przypadku użytkowników przebywających w pomieszczeniach ogrzewanych i klimatyzowanych. Szczególnie docenią go również osoby, spędzające długi czas przed komputerem lub przed telewizorem. To wysokiej jakości preparat o bezpiecznym składzie, który chroni zarówno soczewki, jak i oczy. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i postaw na to sprawdzone rozwiązanie jeszcze dziś.

Preparaty do soczewek Solo Care w ofercie punksoczewek.pl

Dostępne w tej kategorii produktów oferowanych przez punksoczewek.pl preparaty do soczewek Solo Care to niezawodne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych, w tym również silikonowo- hydrożelowych. Pozwalają cieszyć się pełnymi możliwościami szkieł przez cały okres ich przydatności. Gwarantują doskonałe oczyszczanie, przy jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa oczu. Dzięki nim szkła są czyste i odpowiednio nawilżone, a to przekłada się na pełny komfort ich codziennego użytkowania. Przekonaj się sam, jak wartościowe są preparaty Solo Care i dokonaj ich zakupu jeszcze dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl