Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Producent
Pojemność
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

Zero Seven

Szkła kontaktowe, z wyjątkiem modeli jednodniowych, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Należy regularnie je czyścić i dezynfekować, aby móc zapewnić swoim oczom bezpieczeństwo i komfort. Zabiegi pielęgnacyjne soczewek wykonuje się przy użyciu specjalistycznych preparatów. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów dostępny jest płyn do soczewek kontaktowych Zero Seven, dzięki któremu należycie zadbasz o swoje szkła. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą i wybierz ten wysokiej jakości specyfik.

Płyn do soczewek kontaktowych Zero Seven – dlaczego warto go stosować?

Na powierzchni szkieł kontaktowych zbierają się rozmaite zanieczyszczenia oraz osady białkowe i lipidowe. Stanowią one doskonałe pożywienie dla bakterii, które przyczyniają się do występowania stanów zapalnych oczu. Aby temu zapobiec, należy regularnie pielęgnować swoje soczewki kontaktowe poprzez ich czyszczenie i dezynfekcję. Ponadto, wiele modeli miesięcznych szkieł kontaktowych przeznaczonych jest do stosowania w ciągu dnia. Na noc należy je zdejmować i przechowywać w odpowiedni sposób. W tym wypadku niezbędne okażą się pojemniki do szkieł wypełnione specjalistycznym płynem, który nie tylko zapewni im odpowiednią higienę, ale także nawilżenie, dzięki czemu komfort ich użytkowania znacznie wzrośnie. Dostępny w naszej ofercie Zero Seven płyn do soczewek idealnie sprawdzi się w tej roli. Decydując się na jego wybór zyskujesz pewność, że Twoje szkła są należycie pielęgnowane, a oczy bezpieczne. Sprawdź nasz asortyment i dokonaj zakupu tego niezawodnego specyfiku.

Zero Seven płyn do soczewek kontaktowych – co go wyróżnia?

Stosowanie specjalistycznego preparatu do czyszczenia soczewek, to podstawa pielęgnacji szkieł o wydłużonym okresie użytkowania. W jego składzie znajdują się wyłącznie bezpieczne dla użytkownika substancje, dzięki czemu nie musi obawiać się o swoje oczy. Oferowany przez nas płyn do soczewek Zero Seven to wielofunkcyjny specyfik, który powstał z myślą o wszystkich rodzajach miękkich soczewek kontaktowych, włącznie z soczewkami kosmetycznymi. To niezawodny produkt przeznaczony do czyszczenia szkieł kontaktowych bez pocierania w 4h lub z pocieraniem w 5 minut. Doskonale radzi sobie z usuwaniem osadów białkowych gromadzących się na powierzchni soczewek. Przy jego pomocy można wyczyścić szkła z rozmaitych zanieczyszczeń i pozostałości. Sprawdzi się także w opłukiwaniu soczewek przed ich założeniem, dezynfekcji, przechowywaniu oraz konserwacji i nawilżaniu. Płyn do soczewek Zero Seven dokładnie czyści szkła, a jednocześnie jest delikatny dla oczu. Dostępny w buteleczkach o zróżnicowanej pojemności, pozwoli Ci na wybór wariantu odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom.

Płyn do soczewek Zero Seven – dołącz do grona jego zadowolonych użytkowników

Na rynku dostępne są rozmaite płyny do pielęgnacji szkieł kontaktowych. Część z nich to wielofunkcyjne preparaty, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o szkła kontaktowe. Dostępne są również specyfiki naturalne i oksydacyjne. Ponadto, płyny do szkieł kontaktowych różnią się ze względu na przeznaczenie. Mowa tu o preparatach przeznaczonych do soczewek miękkich oraz tych dedykowanych soczewkom twardym. Należy pamiętać o tym, aby dokonać wyboru odpowiedniego środka, gdyż w innym wypadku może on uszkodzić szkła kontaktowe. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajduje się wielofunkcyjny preparat do soczewek miękkich, który cieszy się ogromną popularnością i szerokim gronem zadowolonych z niego użytkowników. Płyn Zero Seven opinie ma doskonałe, co stanowi dowód na to, że warto go stosować. Przekonaj się sam, jak wiele możesz zyskać, dzięki temu wysokiej jakości specyfikowi. Jego regularne użytkowanie pozwoli Ci zapewnić odpowiednią higienę Twoim szkłom, co przełoży się na wysoki komfort ich użytkowania. Płyn do soczewek z naszej oferty dostępny jest w poręcznych buteleczkach, co ułatwia jego stosowanie bez względu na warunki, w jakich przyjdzie Ci zadbać o swoje szkła kontaktowe. Zapoznaj się szczegółowo z asortymentem naszego sklepu i jeszcze dziś dokonaj zakupu tego niezawodnego preparatu, aby już wkrótce móc cieszyć się maksymalnymi możliwościami swoich szkieł kontaktowych, jakie dzięki niemu uzyskasz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl