Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Producent
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Zawartość konserwantów
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

Horien

Użytkownicy soczewek kontaktowych, powinni przykładać szczególną wagę na ich należytej pielęgnacji. W tym celu konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów, które pozwalają zadbać o higienę szkieł oraz utrzymać ich nawodnienie na odpowiednim poziomie. W tej kategorii oferowanych przez nas produktów znajdziesz wielofunkcyjne płyny do soczewek Horien. W naszej ofercie dostępne są także wysokiej jakości krople do oczu. Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas propozycjami i wybierz odpowiednie produkty dla siebie.

Płyn wielofunkcyjny do soczewek Horien BestBalance

W bogatym asortymencie punksoczewek.pl znajdziesz wysokiej jakości, wielofunkcyjny płyn do soczewek. Został on stworzony z myślą o pielęgnacji wszystkich typów szkieł kontaktowych, w tym również silikonowo- hydrożelowych oraz kosmetycznych. Preparat służy do czyszczenia soczewek, usuwania z nich protein, dezynfekcji, spłukiwania, przechowywania i nawilżania. Dzięki niemu należycie zatroszczysz się nie tylko o swoje szkła kontaktowe, ale również o oczy. Płyn do soczewek Horien zawiera w swoim składzie rozpuszczalną w wodzie hypromelozę, która jest pochodną celulozy. To substancja wiskoelastyczna, a jej roztwór wodny posiada właściwości fizykochemiczne. Dzięki temu często stosuje się go w preparatach będących tzw. „sztucznymi łzami”. Doskonale przylega do powierzchni spojówek i rogówki. Charakteryzuje się odpowiednią elastycznością, lepkością i przyczepnością, co sprawia, że gwarantuje długotrwałe nawilżenie. Stosowanie płynu zapewnia najwyższą jakość użytkowania soczewek kontaktowych. W ofercie punksoczewek.pl znajdziesz płyn w buteleczkach o zróżnicowanej pojemności. Proponujemy Ci opakowania zwierające 120ml, 360ml oraz 500ml płynu. Dzięki temu masz możliwość wybrania opcji, która najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom.

Płyn do soczewek Horien Ultra Comfort

Kolejną z propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, jest Horien płyn do soczewek Ultra Comfort. To klarowny, bezbarwny, jałowy preparat, który powstał z myślą o pielęgnacji miękkich szkieł kontaktowych w tym również soczewek silikonowo- hydrożelowych. Stanowi izotoniczny roztwór wodny w skład którego wchodzi bufor borowy, chlorek sodu i sól sodowa. Idealnie nadaje się do czyszczenia, wypłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i konserwacji szkieł kontaktowych. Ponadto, pozwala na usuwanie osadów białkowych, bez konieczności pocierania soczewki. To wielofunkcyjny specyfik, który pozwoli Ci zadbać o Twoje szkła na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort Twoim oczom. Produkt dostępny jest w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu możesz wybrać wariant dostosowany do Twoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Krople Horien Aqua Comfort – należycie zadbaj o swoje oczy

Pośród licznych produktów, jakie znajdziesz w ofercie punktsoczewek.pl, dostępne są także krople Horien przeznaczone do oczu. To wysokiej jakości preparat, który pozwala odpowiednio nawilżyć oczy, eliminując jednocześnie zmęczenie i suchość. Powstały one z myślą o osobach, które skarżą się na nieprzyjemne dolegliwości w postaci wysychania oczu i uczucia zmęczenia. Dzięki specjalnej formule, opartej na substancji Sodium Hyaluronate, krople znacznie podnoszą komfort użytkowania soczewek kontaktowych, a także łagodzą i eliminują skutki ewentualnych podrażnień. Ten wysokiej jakości specyfik przeznaczony jest do nawilżania, a także odświeżania zarówno soczewek kontaktowych, jak i oczu. Jego wyjątkowe działanie szczególnie docenią osoby, które na co dzień pracują przy monitorze. Sprawdzi się również w przypadku użytkowników ze skłonnościami do rozmaitych alergii i towarzyszącymi im nadwrażliwościami oczu. Krople Horien mogą pełnić także funkcję wspomagającą i być stosowane wraz z innymi preparatami okulistycznymi przy przewlekłych dolegliwościach. Krople Aqua Comfort pełnią funkcję „sztucznych łez”. Ich skład chemiczny odpowiada bowiem składowi prawdziwych ludzkich łez. To natomiast sprawia, że są niezwykle skuteczne, dłużej oddziałują i łagodzą podrażnienia oczu. Przekonaj się sam, jak wartościowy jest to produkt i dokonaj jego zakupu jeszcze dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl