Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

ACUVUE

Soczewki Acuvue w sklepie punktsoczewek.pl

W tej kategorii produktów oferujemy Ci wysokiej jakości, niezawodne soczewki Acuvue. Duża dostępność modeli w naszym asortymencie pozwoli Ci na dopasowanie szkieł do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji. Produkty prezentowane w naszym sklepie internetowym punksoczewek.pl należycie zabezpieczą Twoje oczy, zapewniając wygodę przez cały dzień. Sprawdź dostępność modeli w naszym e-sklepie i wybierz wariant dostosowany do Twoich potrzeb.

Soczewki kontaktowe Acuvue – Twoja alternatywa dla okularów korekcyjnych

Znudziło Ci się noszenie klasycznych okularów korekcyjnych? A może prowadzony przez Ciebie tryb życia Ci to uniemożliwia? Bez względu na to, jaka jest Twoja odpowiedź – dostaniesz u nas szkła kontaktowe Acuvue, dzięki którym będziesz mógł zrezygnować z okularów. Duża dostępność modeli w naszym sklepie sprawia, że z całą pewnością znajdziesz wariant dostosowany do swoich potrzeb. Decydując się na stosowanie soczewek możesz odmienić swój wizerunek. Dodatkowo, sprawdzą się one również w przypadku osób, których specyfika pracy czy aktywny tryb życia powodują, że klasyczne okulary w wielu momentach stają się dla nich balastem. Zmień swoją codzienność i wybierz soczewki z naszej oferty już dziś.

Szkła kontaktowe Acuvue – mnogość modeli specjalnie dla Ciebie

W szerokim asortymencie naszego sklepu online punktsoczewek.pl dostępne są szkła kontaktowe Acuvue w rozmaitych modelach. Możesz wybierać spośród soczewek jednodniowych czy dwutygodniowych. Takie rozwiązanie sprawia, że w naszym sklepie znajdą dla siebie odpowiednie soczewki osoby, które sporadycznie ich używają, jak i te, które zdecydowały się całkowicie zrezygnować z klasycznego sposobu korekcji wzroku jakim są okulary i wybrały właśnie opcję soczewek. Nasze produkty umieszczone są w pudełkach o zróżnicowanej ilości sztuk. Dzięki temu masz możliwość dokonania zakupu 6, 12, 24, 30, 90, a nawet 180 sztuk. Soczewki są należycie zabezpieczone, co gwarantuje ochronę ich właściwości i sprawia, że nie ulegną zniszczeniu nawet podczas transportu. To jedne z tych rozwiązań, które raz wypróbowane na stałe zagoszczą w Twoim wyposażeniu. Sprawdź dokładnie naszą ofertę, zapoznaj się z opisami poszczególnych produktów i postaw na model soczewek, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Soczewki Acuvue TruEye – zadbaj o swój komfort

Oferowane przez nas soczewki Acuvue TruEye to jednodniowe szkła kontaktowe, które można porównać z okiem bez soczewki. To wysokiej jakości produkty, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby utrzymać stabilność filmu łzowego, jak i również naturalną fizjologię oka. Wszystko za sprawą połączenia przez ich producenta unikalnych właściwości. TruEye zostały wykonane z innowacyjnego materiału silikonowo- hydrożelowego, co gwarantuje optymalną przepuszczalność tlenu. Dzięki temu oczy zawsze wyglądają świeżo, czysto i są pozbawione przekrwień, które negatywnie wpływają na ich estetykę. Za sprawą zastosowanej technologii HYDRACLEAR® 1 zapewniają one użytkownikom długotrwały komfort, a wygodę zawdzięczają oni jednodniowemu trybowi wymiany. Co równie ważne, soczewki Acuvue TruEye zostały wyposażone w filtr UV klasy 1, co zapewnia oczom maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. W asortymencie sklepu internetowego punksoczewek.pl znajdziesz soczewki TruEye w opakowaniach o zróżnicowanej ilości. To pozwoli Ci na wybór rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Innowacyjne Soczewki kontaktowe Acuvue Moist

W bogatym asortymencie naszego sklepu dostępne są także innowacyjne soczewki kontaktowe Acuvue Moist. To szkła jednodniowe, które zapewniają użytkownikom długotrwały komfort każdego dnia, od rana do wieczora. Za sprawą unikalnej technologii LACREON® utrzymują na odpowiednim poziomie składnik nawilżający znajdujący się w soczewce. Pozostaje on w niej do końca dnia, kiedy to oczy mogą być szczególnie przemęczone i potrzebować go najwięcej. Dzięki temu, stosując te wyjątkowe soczewki, możesz czuć się komfortowo przez cały dzień. To, co również istotne to fakt, że ze względu na materiały z jakich zostały wykonane soczewki Moist, z powodzeniem sprawdzą się w użytkowaniu alergików. Wyposażone w filtr UV klasy 2, należycie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. W naszej ofercie dostępne są również soczewki z serii Moist for Astigmatism przeznaczone dla osób borykających się z astygmatyzmem. Sprawdź dokładnie naszą ofertę i wybierz odpowiednie szkła kontaktowe dla siebie.

Kontaktowe soczewki Acuvue Hydraluxe dla wymagających

Dostępne w sklepie punktsoczewek.pl soczewki Acuvue Hydraluxe powstały w myślą o osobach na co dzień funkcjonujących w otoczeniu o wymagających warunkach. Ze względu na wyposażenie szkieł w Technologię Zintegrowanej Łzy, pomagają one ograniczyć objawy zmęczenia i suchości oczu. Jednodniowe soczewki Hydraluxe idealnie sprawdzą się w użytkowaniu osób aktywnych, prowadzących wymagający tryb życia. Posiadają one filtr UV, który w odpowiedni sposób chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przekonaj się sam o niezawodności oferowanych przez nas soczewek i zamów je już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl