Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Soflens

W tej kategorii produktów znajdziesz soczewki kontaktowe Soflens. Są to wysokiej jakości produkty, które idealnie zastępują klasyczne okulary korekcyjne. Posiadamy duży wybór modeli, dzięki czemu znajdziesz wariant idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Zapoznaj się dokładnie z naszym asortymentem i wybierz odpowiednie soczewki dla siebie.

Miesięczne soczewki Soflens 59

Wśród dostępnych w asortymencie naszego sklepu produktów, znajdziesz miesięczne soczewki Soflens 59. Ten model przeznaczony jest do noszenia w trybie dziennym. Doskonale dopasowują się do kształtu oka, a ze względu na unikalny materiał z jakiego zostały wykonane, minimalizują odkładanie się na nich rozmaitych osadów i są łatwe w pielęgnacji. Za sprawą nowoczesnej technologii Unifit są niezwykle komfortowe w użytkowaniu i gwarantują doskonałą ostrość widzenia. Sprawdź ofertę prezentowanych w naszym sklepie soczewek i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable

W ofercie naszego sklepu punktsoczewek.pl znajdziesz jednodniowe soczewki kontaktowe Soflens Daily Disposable. Jest to produkt przeznaczony dla osób, które szczególnie cenią sobie komfort użytkowania szkieł kontaktowych. Dzięki zaawansowanej technologii, która została zastosowana przy ich produkcji, gwarantują wygodę przez cały dzień ich stosowania i w należyty sposób nawilżają oczy. Za sprawą asferycznej optyki, soczewki zapewniają wysoką jakość widzenia, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki temu, że każdą soczewkę zakłada się tylko raz, eliminuje to konieczność ich czyszczenia i odpowiedniego przechowywania, co zapewnia wygodę użytkowania szkieł. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas modelami soczewek i sprawdź, które z rozwiązań będzie najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom.

Szkła kontaktowe Soflens Toric For Astigmatism

W naszym bogatym asortymencie dostępne są także szkła kontaktowe Soflens toryczne przeznaczone dla osób dotkniętych wadą astygmatyzmu. Za sprawą połączenia wyjątkowego materiału ze sprawdzoną budową soczewki, gwarantują one wygodę na najwyższym poziomie i odpowiednią ostrość widzenia. Dzięki zastosowaniu przez producenta systemu specjalnych oznaczeń oraz odpowiedniego wykończenia krawędzi soczewek, w znaczący sposób niwelują one niewygodę związaną z użytkowaniem szkieł kontaktowych. Są to zaawansowane technologicznie soczewki odznaczające się dużą odpornością na osad białkowy. Można je dopasować do szerokiego zakresu wad wzroku. Przekonaj się sam, jak wartościowe posiadamy produkty i zamów odpowiedni dla siebie model soczewek już dziś.

Soczewki Soflens – postaw na modele z e-sklepu punktsoczewek.pl

W ofercie sklepu internetowego punksoczewek.pl znajdziesz duży wybór szkieł kontaktowych, dzięki którym znacznie podniesiesz komfort swojego codziennego funkcjonowania. Posiadamy modele o zróżnicowanych parametrach, co pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie soczewek do swoich indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się dokładnie z prezentowanymi przez nas soczewkami i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl