Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Twarde soczewki

Na rynku nadal są dostępne starszego typu twarde soczewki kontaktowe, które wymagają specjalnych preparatów do czyszczenie, pielęgnacji i przechowywania.

Dostępne mamy: B5 Active, B5 Conditioner, Crystal Cleaner, Tabletki odbiałczające 3-N-Zym, Eyeye Saline, Boston Simplus.

AOsept Plus HydraGlyde, 360 ml AOsept Plus HydraGlyde, 360 ml
Producent: Alcon
Cena:

79,99 zł

( 1 l = 222,19 zł )
szt.
zobacz więcej
B5 Active, 200 ml B5 Active, 200 ml
Producent: Barnaux
Cena:

33,99 zł

( 1 l = 169,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Crystal Cleaner, 40 ml (1) Crystal Cleaner, 40 ml (1)
Producent: Barnaux
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
MeniCare Pure 250 ml MeniCare Pure 250 ml
Producent: Menicon
Cena:

55,99 zł

op.
zobacz więcej

Płyny do soczewek twardych

Oprócz nowoczesnych soczewek miękkich, w sprzedaży wciąż jeszcze dostępne są tradycyjne soczewki twarde. Szczególnymi zaletami tego wariantu są wysoka trwałość, duża przepuszczalność tlenu, a także możliwość stosowania również w przypadku zaawansowanej wady wzroku. Do pielęgnacji soczewek twardych niezbędne są specjalnie opracowane płyny o działaniu dezynfekującym, czyszczącym oraz odbiałczającym. W tym dziale naszego sklepu znajdziesz płyny do twardych soczewek Menicare, Boston Simplus, Monosept, Aosept i inne. Są to sprawdzone produkty w kategorii skutecznej dezynfekcji oraz neutralizacji soczewek twardych. W naszej ofercie nie zabrakło również specjalnych tabletek odbiałczających 3-N-Zym, które usuwają z powierzchni soczewek nie tylko białka, ale również tłuszcze nienasycone oraz glikoproteiny.

Zalety soczewek twardych

Soczewki twarde nie cieszą się tak dużą popularnością, jak młodsze od nich soczewki miękkie. Mimo tego, posiadają swoje zalety, w tym wysoką przepuszczalność tlenu oraz wyjątkową trwałość. Mogą być używane przez znacznie dłuższy czas, niż soczewki typu miękkiego - nawet do dwóch lat. Ponadto, soczewki twarde mogą służyć do korekcji nawet dużych wad wzroku i stanowią najlepsze rozwiązanie dla osób z zaawansowanym astygmatyzmem. Idealnie dopasowane do kształtu oka pacjenta, zapewniają maksimum komfortu podczas noszenia. W naszym sklepie dostarczamy płyny do twardych soczewek, które zapewniają szkłom korekcyjnym prawidłową pielęgnację i umożliwiają bezpieczne korzystanie z nich.

Jakie płyny do soczewek twardych wybrać?

Korzystając z soczewek twardych, nie możemy zapominać o ich prawidłowej pielęgnacji. W tym celu należy używać specjalnych płynów przeznaczonych do tego rodzaju szkieł. Który płyn sprawdzi się najlepiej? W naszej ofercie przygotowaliśmy wyłącznie wysokiej jakości płyny do soczewek twardych, które zapewniają skuteczne czyszczenie i dezynfekcje, a dodatkowo usuwają białka. W ten sposób zapewniają maksymalną higienę oraz bezpieczeństwo. Niezawodnymi środkami w tej kategorii są wielofunkcyjne płyny do soczewek twardych Menicare firmy Menicon, które zwiększają nawilżenie i jednocześnie redukują osady na soczewkach. Do kompleksowej pielęgnacji szkieł kontaktowych doskonale nadają się również płyny do soczewek twardych Boston Simplus od renomowanego producenta Bausch&Lomb. To wielozadaniowe produkty przeznaczone do płukania i usuwania osadów białkowych. Dzięki codziennej pielęgnacji za pomocą odpowiednich środków, twarde soczewki kontaktowe mogą być bezpiecznie noszone przez wiele miesięcy, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort użytkowania. Jeśli poszukujesz niezawodnych płynów do czyszczenia i dezynfekcji szkieł korekcyjnych, dobrze trafiłeś – w naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowaną ofertę sprawdzonych produktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl