Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Pojemność
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

Biotrue

W tej kategorii produktów oferowanych przez punksoczewek.pl znajdziesz płyny do soczewek Biotrue. To wysokiej jakości preparaty, dzięki którym w odpowiedni sposób zadbasz o pielęgnację swoich szkieł kontaktowych. Oferujemy Ci najwyższej jakości produkty do czyszczenia, dezynfekcji oraz przechowywania soczewek. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Wielofunkcyjne płyny do soczewek Biotrue w ofercie punktsoczewek.pl

Wielofunkcyjne płyny do soczewek to wysokiej jakości preparaty, w składzie których znajdują się łagodne środki myjąco- pielęgnujące, dzięki którym możliwe jest skuteczne usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i osadów. To sprawia, że szkła kontaktowe mogą zachować świeżość i zapewniać komfort nawet przez cały dzień ich użytkowania. Oferowane przez nas preparaty Biotrue, które znajdziesz w tej kategorii produktów, pozwalają na codzienną regenerację i utrzymywanie odpowiedniej wilgotności na powierzchni soczewek. Dodatkowo, zabijają bakterie, które mogą powodować infekcje oczu. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Płyn do soczewek Biotrue – postaw na najwyższą jakość

Stosowanie soczewek, z wyjątkiem modeli jednorazowych, wymaga ich codziennej pielęgnacji. W związku z tym, że szkła kontaktowe mają bezpośrednią styczność z okiem, należy wybierać w tym celu wysokiej jakości preparaty, które zapewnią im bezpieczeństwo. W tej kwestii niezawodny okaże się płyn do soczewek Biotrue, który znajdziesz w naszej ofercie. Jego regularne stosowanie pozwala na usuwanie osadów białkowych i skrupulatne czyszczenie szkieł. Preparat odrywa i usuwa nagromadzone na powierzchni miękkich soczewek kontaktowych resztki filmu łzowego. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz złogów. Co istotne, płyn zapobiega powstawaniu na powierzchni szkieł kontaktowych depozytów, które wykazują drażniące działanie na oczy. Dodatkowo, zabija drobnoustroje chorobotwórcze, wywołujące rozmaite stany zapalne oczu. W momencie, gdy soczewki są przechowywane w preparacie, zawarte w nim składniki tworzą na ich powierzchni nawilżającą powłokę, dzięki której możliwe jest odczuwanie komfortu przez cały dzień stosowania szkieł. Idealnie sprawdza się także jako preparat przeznaczony do płukania soczewek.

Biotrue płyn do soczewek – poznaj jego liczne zalety

Oferowany przez nas Biotrue płyn do soczewek to produkt o wielu zaletach. Inspirowany biologią wzroku, zawiera w swoim składzie substancje zwilżające, które stanowią również składnik filmu łzowego. Ponadto, jego pH odpowiada odczynowi prawdziwych łez. Jego regularne stosowanie pozwala należycie zabezpieczyć i chronić soczewki kontaktowe, co znacznie przedłuża komfort ich noszenia. Specyfik zapobiega także denaturacji niektórych, zawartych we łzach białek, co znacznie ułatwia czyszczenie szkieł kontaktowych. Ponadto, zapobiega on także powstawaniu osadów, mogących wywoływać uczucie dyskomfortu, a tym samym skracać czas używania soczewek. Za sprawą działania oczyszczającego i nawilżającego , płyn gwarantuje długotrwały komfort stosowania szkieł nawet przez cały dzień.

Biotrue płyn do pielęgnacji szkieł kontaktowych – wskazania do stosowania

Dostępny w naszej ofercie Biotrue płyn do pielęgnacji szkieł kontaktowych, powstał z myślą o soczewkach miękkich, w tym również silikonowo- hydrożelowych. To produkt polecany do codziennego użytku w celu zapewnienia należytej higieny i poziomu nawodnienia szkieł kontaktowych. Płyn dokładnie oczyszcza, usuwa osady białkowe, płucze i dezynfekuje soczewki kontaktowe. Sprawdza się również jako środek służący przechowywaniu soczewek. To wysokiej jakości preparat, który pozwoli Ci w odpowiedni sposób zatroszczyć się zarówno o szkła kontaktowe, jak i Twoje oczy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz ten wyjątkowy preparat jeszcze dziś.

Płyn do soczewek Biotrue w kilku wariantach

Oferowane przez nas preparaty do pielęgnacji soczewek Biotrue dostępne są w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Proponujemy Ci buteleczki 100ml, 300ml oraz 2x300ml. Taka różnorodność sprawia, że możesz wybrać wariant perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą prezentowaną pod adresem punksoczewek.pl i sam zdecyduj, która z przedstawionych przez nas propozycji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl