Dołącz do programu lojalnościowego

Poznaj korzyści z zostania naszym stałym klientem

Opcje przeglądania
Pojemnik na soczewki
Do soczewek
Zawartość konserwantów
Termin ważności po otwarciu
Cena
  • od
    do

480-500 ml

Biotrue, 480 ml

Biotrue, 480 ml
Biotrue, 480 ml

Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue™ jest wskazany do codziennej pielęgnacji, oczyszczani, usuwania osadów białkowych, płukania, chemicznej (nie termicznej) dezynfekcji oraz przechowywania miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych (w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych) zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

47,99 zł

( 1 l = 99,98 zł )
szt.

ReNu MultiPlus, 500 ml

ReNu MultiPlus, 500 ml
ReNu MultiPlus, 500 ml

ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

34,99 zł

( 1 l = 69,98 zł )
szt.

Zero-Seven, 500 ml

Zero-Seven, 500 ml
Zero-Seven, 500 ml

Wielofunkcyjny płyn Zero-Seven 07 Refreshing jest przeznaczony do użytku ze wszystkimi rodzajami miękkich soczewek kontaktowych  włączając soczewki kosmetyczne. Płyn do czyszczenia soczewek bez pocierania (no rub) w 4 godziny lub z pocieraniem w 5 min.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

22,99 zł

( 1 l = 45,98 zł )
szt.

HORIEN BestBalance, 500 ml

HORIEN BestBalance, 500 ml
HORIEN BestBalance, 500 ml

Wielofunkcyjny płyn Horien  BestBalance™ został stworzony do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych, zarówno korekcyjnych (w tym silikonowo-hydrożelowych), jak i kosmetycznych.

Służy do:
• czyszczenia soczewek,
• usuwania protein,
• dezynfekcji,
• spłukiwania,
• przechowywania,
• nawilżania.

Płyn zawiera hypromelozę, rozpuszczalną w wodzie - pochodną celulozy. Hypromeloza jest substancją wiskoelastyczną, jej roztwór wodny posiada właściwości fizykochemiczne pozwalające na stosowanie go w preparatach tzw. „sztucznych łez”. Roztwór dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, charakteryzuje się odpowiednią lepkością, elastycznością i przyczepnością co zapewnia długotrwałe nawilżenie. W warunkach fizjologicznych, odpowiednia wilgotność powierzchni rogówki zapewniana jest przez przylegającą do powierzchni oka cienką warstwę płynu łzowego. Jeśli ilość lub skład płynu łzowego jest zaburzona występuje zjawisko wysychania rogówki i spojówek, co prowadzi do zespołu suchego oka i objawów takich jak: podrażnienie, pieczenie, suchość, uczucie piasku w oku, ból i nadwrażliwość na światło.
 

Skład:
PHMB 0.0001% (PHMB), 0,05%EDTA, Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer, Boric acid, Sodium chloride, Borax.
Typ: Wielofunkcyjny płyn do soczewek (również do soczewek silikonowo hydrożelowych)
Pojemniczek w zestawie: Tak

Pojemność 500 ml

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

21,90 zł

op.

Horien Ultra Comfort w wersji Maxipack 120ml + 360ml

Horien Ultra Comfort w wersji Maxipack 120ml + 360ml
Horien Ultra Comfort w wersji Maxipack 120ml + 360ml

Horien Ultra Comfort™ w wersji Maxipack 120ml + 360ml to ulepszona wersja popularnego na rynku płynu Horien Ultra Comfort™.

Wielofunkcyjny płyn Horien został stworzony do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych, zarówno korekcyjnych (w tym silikonowo-hydrożelowych), jak i kosmetycznych.

Podstawowe różnice: 1. Zastosowano nowy system otwierania i aplikacji c-cap 2. Zmieniono butelkę na transparentną dzięki czemu ułatwiono kontrole zawartości butelki. 3. Zastosowano nowy design pojemnika na soczewki. 4. Zastosowano dodatkowy składnik nawilżający Glicerynę Horien Ultra Comfort™ Maxipack 360ml +120ml służy do: • czyszczenia soczewek, • usuwania protein, • dezynfekcji, • spłukiwania, • przechowywania, • nawilżania.

Płyn zawiera formulę „Double moisture” na która składają się aż 2 składniki nawilżające: 1. Hypromeloza -jest substancją wiskoelastyczną, jej roztwór wodny posiada właściwości fizykochemiczne pozwalające na stosowanie go w preparatach tzw. „sztucznych łez”. Roztwór dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, charakteryzuje się odpowiednią lepkością, elastycznością i przyczepnością co zapewnia długotrwałe nawilżenie. 2. Gliceryna - działa nawilżająco i zmiękczająco. Pełni także funkcję higroskopijną, czyli umożliwia wiązanie wody oraz rozpuszczanie tłuszczów. Właściwości nawilżające gliceryny porównuje się nawet do naturalnego kwasu hialuronowego. Jest składnikiem wielu kropli do oczu.

Skład: Poloxamer, Edetate Disodium, HPMC, Glycerine, Boric acid, Borax.Sodium Chloride, Potassium Chloride, PHMB 0.00018% Typ: Wielofunkcyjny płyn do soczewek (również do soczewek silikonowo hydrożelowych)

Pojemniczek w zestawie: Tak

Dostępne pojemności: zestaw 120ml+360ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

op.

HORIEN Ultra Comfort, 500 ml

HORIEN Ultra Comfort, 500 ml
HORIEN Ultra Comfort, 500 ml

Klarowny, bezbarwny płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Ultra Comfort™ to, jałowy, buforowy, izotoniczny roztwór wodny zawierający bufor borowy i chlorek sodu oraz sól sodową (EDTA) i (PHMB) .Płyn Horien Ultra Comfort™ przeznaczony do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowych-hydrożelowych.

Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Ultra Comfort™
- czyści
- wypłukuje
- dezynfekuje
-
nawilża i konserwuje
- usuwa osady białkowe bez
konieczności pocierania soczewki

 

Skład:

Sodium Chloride, Potassium Chloride, Disodium Edetate, Polyhexanide, Poloxamer, Hypromellose, Sodium Phosphate buffer

 Typ: Wielofunkcyjny płyn do soczewek (również do soczewek silikonowo hydrożelowych)

Pojemniczek w zestawie: Tak

Pojemność 500 ml.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

op.

Duże płyny do soczewek 500 ml

W tym dziale znajdziesz między innymi wysokiej jakości płyn Renu Multiplus, Eyeye Bioxy Wit B5 All in One, a także płyn Horien 500 ml. Dzięki dużej pojemności, produkty te wystarczają na długi czas. Środki do pielęgnacji soczewek które zamieściliśmy w tej kategorii, wyróżniają się wielokierunkowym działaniem. Zapewniają jednocześnie skuteczne usuwanie osadów białkowych oraz innych zanieczyszczeń, dezynfekcję i konserwację. Dodatkowo mogą również służyć do bezpiecznego przechowywania soczewek - wystarczy napełnić pojemniczek do soczewek płyn
Płyn do soczewek 500 ml znakomicie sprawdzają się do codziennego stosowania. Należy pamiętać, że środki te mają określony termin ważności po otwarciu. W większości przypadków, są to trzy miesiące – po upłynięciu tego czasu, płyn zaczyna tracić swoje właściwości, a jego działanie nie jest już w pełni skuteczne.

Wybierz najlepszy płyn do soczewek 500 ml

Noszenie soczewek staje się coraz popularniejszą metodą korekcji wzroku. Doceniają je zwłaszcza osoby, które cenią sobie wygodę i praktyczne rozwiązania. Jeśli chcesz korzystać z soczewek, musisz przestrzegać podstawowych zasad ich pielęgnacji. Dzięki dokładnemu czyszczeniu za pomocą skutecznych płynów dezynfekujących, noszenie soczewek jest komfortowe i bezpieczne dla oczu.
W sklepie Punktsoczewek.pl przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę dużych płynów do soczewek od najbardziej cenionych na rynku producentów. Produkty te zostały opracowane z myślą o zapewnieniu właściwej pielęgnacji soczewkom oraz maksymalnego komfortu oczom. Posiadamy płyny przeznaczone do czyszczenia soczewek miękkich, w tym również wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego. W naszym sklepie możesz wybierać spośród szerokiej gamy sprawdzonych, wielofunkcyjnych preparatów do czyszczenia szkieł kontaktowych. Duże opakowanie o pojemności 500 ml wystarczy na długi czas, nawet jeśli czyścisz swoje soczewki każdego dnia. Płyn do soczewek 500 ml jest polecanym rozwiązaniem dla osób, które używają szkieł korekcyjnych przeznaczonych do wielokrotnego użytku, np. dwutygodniowych, miesięcznych lub kwartalnych. Duży płyn wielofunkcyjny sprawdzi się również, jeśli w domu mieszka więcej osób, które korzystają z soczewek kontaktowych.

Kompleksowa oferta wysokiej jakości płynów do soczewek

Szukasz wielofunkcyjnych płynów do soczewek w korzystnych cenach? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego e-sklepu Punktsoczewek.pl! U nas możesz liczyć na szeroki wybór płynów do czyszczenia soczewek wyłącznie od zaufanych producentów. Z myślą o naszych stałych Klientach, przygotowaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy, dzięki któremu możesz otrzymać ulubione produkty za zebrane punkty. Przekonaj się, jak wiele korzyści czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl